مرتب سازی براساس

فروش و خرید اسکیت برد 

 

اگر به دنبال خرید اسکیت برد هستید و می‌خواهید بدانید که بهترین قیمت اسکیت برد چقدر است، از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا نکاتی را پیش از خرید اسکیت برد با شما در میان بگذاریم. 

ادامه مطلب

صفحه 1 از 2


اگر به دنبال خرید اسکیت برد هستید و می‌خواهید بدانید که بهترین قیمت اسکیت برد چقدر است، از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا نکاتی را پیش از خرید اسکیت برد با شما در میان بگذاریم. 

نکات مهم هنگام خرید اسکیت برد

استایل اسکیت برد 

 

تخته اسکیت برد دارای اجزای مختلفی مثل مهره محور، پیچ و مهره، تخته اسکیت برد، صفحه پایه، چرخ‌ها، یاتاقان و… است که هر یک با توجه به انواع مختلف، طرح و متریال خاصی تولید شده‌اند. از این رو شاید نخستین سؤالی که در زمان خرید اینترنتی اسکیت برد ممکن است برای هر فردی به وجود آید این است که هدف‌تان از خرید آن چیست؟ آیا می‌خواهید تنها به صورت تفریحی از این وسیله استفاده کنید؟ یا یک ورزشکار حرفه‌ای هستید و به عنوان ورزش مورد علاقه‌تان قرار است یک خرید آنلاین اسکیت برد شگفت‌انگیز داشته باشید؟ فرقی نمی‌کند جوابتان هرچه باشد اسپرت باما با فروش اسکیت برد و انواع تجهیزات ورزشی در کنار شماست تا خریدی مقرون به صرفه و با کیفیت داشته باشید. 
خوب است بدانید که رایج‌ترین اسکیت برد‌ها به شکل مستطیل طراحی شدند و دو سر آن به صورت نیم دایره برش داده شده که در اصطلاح به آن اسکیت برد‌های چوب بستنی شکل یا popsicle گفته می‌شود. اسکلت‌آن‌ها دارای انواع فانتزی مختلفی هستند که ممکن است ظاهرشان با این تعریف کلاسیک کمی متفاوت باشد اما کارایی همه یکسان است. 

 

عرض و طول اسکیت برد 

 

در قسمت قبل گفتیم برای خرید اسکیت برد ابتدا باید هدف‌تان را از آن مشخص کنید. حرفه‌ای هستید یا قرار است به عنوان یک مبتدی از این تخته استفاده کنید. بنابراین اگر به عنوان یک فرد مبتدی قرار است از تخته اسکیت برد استفاده کنیم پیشنهاد ما این است که از تخته‌های باریک استفاده نکنید. انحنای تخته اسکیت بردی که برای مبتدیان مناسب است اغلب دارای ۲۲ سانتی‌متر می‌باشد. انحنا یا عرض این تخته اگر کمتر از این مقدار باشد به کارتان نخواهد آمد. 
البته هرچه صفحه اسکیت برد باریک‌تر باشد، انتخاب مناسب‌تری برایتان خواهد بود اما برای مبتدیان چنین قانونی به هبچ وجه صدق نمی‌کند. با صفحه باریک، حرکات‌های نمایشی بیشتری می‌توان انجام داد اما بهتر است ابتدا اصول این ورزش را بیاموزید و سپس پس از مدتی که پیشرفت کردید از این اسکیت برد‌ها خریداری کنید. 

 

یک اسکیت برد نرمال دارای طولی حدود ۷۰ تا ۸۰ سانتی‌متر است. اگر عرض این صفحه بیشتر باشد انرژی و نیروی زیادی که در زمان انجام تکنیک‌های مختلف قرار است انجام دهید خسته‌تان خواهد کرد. از طرفی دیگر اگر عرض اسکیت برد کمتر از این مقدار باشد تعادلتان برهم خواهد خورد و به زمین می‌خورید. 
 

شیب اسکیت برد 
 

برای اطلاع از قیمت اسکیت تخته‌ ای و خرید تخته اسکیت برد می‌توانید وارد سایت ما شوید و از بخش فروشگاه که آدرس آن در انتهای مقاله آمده است یک اسکیت برد مقرون به صرفه با تمام نکاتی که در این مقاله گفته شد تهیه کنید. حالا نوبت آن است که به سراغ شیب قسمت انتهایی این وسیله ورزشی برویم. منظور از شیب دو قسمت خمیده صفحه اسکیت در راستای محور y است که هر چه بیشتر باشد، مناسب افراد حرفه‌ای‌تر است و هرچه کمتر باشد برای مبتدیان مناسب‌تر می‌باشد.

خوب است بدانید که برای این که بتوانید با خیال راحت حرکات چرخشی، پرش از مانع و ارتفاع‌ها را انجام بدهید و تعادل و کنترل خوبی بر روی حرکت هابتان داشته باشید بهتر است که از تخته‌هایی با شیب کم استفاده کنید. اگر هم به عنوان مبتدی وارد این ورزش می‌شوید ابتدا تخته‌هایی که دارای شیب کم هستند را انتخاب کنید و پس از یادگیری و آموزش اصول و ترفند‌های این ورزش هیجان‌انگیز و زیبا اسکیت برد ای با صفحه شیبدار خریداری کنید. پیشنهاد می شود صفحه کفش اسکیت را مشاهده کنید.
 

نرمی و سختی چرخ‌ ها و کوچک یا بزرگی آن 

 

یکی دیگر از نکات مهمی که در زمان خرید اسکیت برد باید به آن توجه کنید این است که اگر مبتدی هستید بهتر است به سراغ تخته‌هایی بروید که چرخ‌های آن بین a96 و a99 است. به عبارت دیگر اگر مبتدی هستید بهتر است از اسکیت برد‌هایی استفاده کنید که چرخ‌های آن دارای سختی متوسط باشد و اندازه آن هم زیاد بزرگ طراحی نشده باشد. اگر چرخ بزرگ و سفت باشد منجر می‌شود تخته سرعت بیشتری داشته باشند؛ همچنین چراغ‌های کوچک در بند منجر می‌شود اسکیت برد سرعت کمتری به خود بگیرد و از این رو با سطح زمین تماس بیشتری بگیرد و نیروی کمتری برای حرکت داشته باشد. 
 

 اگر بخواهیم به صورت کلی به این موضوع نگاه کنیم چرخ‌های بزرگ‌ تر نرم‌ تر هستند، از این رو باعث می‌شوند بتوانید حرکات نمایشی را به خوبی انجام ندهید اما سرعت آن بیشتر باشد. این در حالی است که چرخ‌های سخت‌تر و کوچکتر شتاب بیشتری می‌گیرند و حرکات نمایشی و فنی را هم خیلی آسان انجام می‌دهند. پیشنهاد می شود صفحه خرید اسکوتر را مشاهده کنید.
 

نتیجه‌ گیری 
 

همانطور که دیدید برای خرید لوازم ورزشی فاکتور‌های بسیاری را باید در نظر بگیرید. ما در فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی اسپرت باما این امکان را برای شما به وجود آورده‌ایم تا با کمترین هزینه و بهترین کیفیت را به خانه خود ببرید. بنابراین اگر به سلامت خود اهمیت می‌دهید و به دنبال یک خرید مقرون به صرفه هستید به شما توصیه می‌کنیم با ورود به بخش فروشگاه ما محصول موردنظرتان را خریداری کنید. از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم و امیدواریم نکاتی که گفته شد برایتان مفید بوده باشد. 

 

ادامه مطلب