مرتب سازی براساس

خرید اسکیت

خرید و قیمت انواع اسکیت ، اسکیت های اورجینال و برند اصلی ، اسکیت با لوازم جانبی و پکیج کامل اسکیت همچنین انواع اسکیت برای کودکان و بزرکسالان

... نمایش بیشتر


صفحه 1 از 2


نکات خرید اسکیت کفشی

نکات خرید اسکیت در ادامه خواهید خواند از مهمترین نکاتیست که باید در انتخاب و خرید اسکیت دقیت کنید : 

جنسیت فرد در خرید اسکیت

اسکیت کفشی نیز در مورد جنسیت بسیار حساس است و مانند سایر کالاهاست که برای هر جنس و سنی طراحی تولید و ساخت خاص خود را دارد. بدین منظور برای کلاس دخترانه قطعا رنگ بندی و طرح بسیار متنوع‌‌تر و شادتری نسبت به پسرها خواهد داشت و در مورد خانم‌‌ها نیز متناسب با فرم بدن آنها ساخته می‌‌شود تا راحتی بیشتری داشته باشند. با اینکه فرم مشترک هم وجود دارد اما توصیه می‌‌شود که به صورت جداگانه خرید کنید.

نوع اسکیت:

برای هر نوع اسکیت مثل هاکی، سرعت و غیره کفش متناسب با آن نیز وجود دارد که حتما باید متناسب با آن خریداری شود. در ضمن در انتخاب نوع اسکیت به سایز چرخ‌‌ها نیز دقت کنید که اگر فرد مبتدی هستید از 80 میلی متر بیشتر نباشد تا بتوانید همیشه سرعت را در مقدار پایین و متعادل نگه دارید.

سطح مهارت :

علاوه بر جنسیت و نوع اسکیت، سطح مهارت خود را نیز باید بسنجید و براساس آن اسکیت کفشی خریداری کنید. به عنوان مثال اگر فردی مبتدی هستید، چرخ‌‌های کوچک و مجهز به ترمز خریداری کنید که کنترل راحت‌‌تری داشته باشد. اگر در سطح متوسطی هستید سایز چرخ‌‌ها نهایتا 110 در 3 میلی متر باشد تا بتوانید تعادل و سرعت خود را ضمن حرکت کنترل کنید. در صورتی که سطح مهارت شما بالاست و حرفه‌‌ای اسکیت بازی می‌‌کنید حتما کفش اسکیت کفشی کاملا مجهز خریداری کنید. همچنین توجه داشته باشید که اگر مایل به پیشرفت در این ورزش هستید یک سطح بالاتر از سطح مهارت خود خریداری کنید چرا که قطعا پیشرفت خواهید داشت.

سایز اسکیت:

برخلاف کفش معمولی که توصیه می‌‌شود مقداری از سایز پای خود بزرگ‌‌تر بگیرید تا در فصول تابستان و زمستان بدون مشکل استفاده کنید، باید در خرید اسکیت کفشی دقیقا مشابه با سایز پای خود انتخاب کنید چون کنترل بر روی سرعت و تعادل بسیار مهم است و از زمین خوردن شما جلوگیری خواهد کرد. البته می‌‌توانید برای راحتی بیشتر اسکیت کفشی قابل تنظیم خریداری کنید تا در هر زمانی تغییر کنند.

لطفا چند لحظه صبر کنید...