راهنمای خرید اسکیت، هر آنچه که باید بدانید

خرید اسکیت

اسکیت ورزشی پرتحرک، سالم و محبوب است که تاریخچه پیدایش آن به اواخر قرن هجدهم میلادی باز می گردد. این ورزش دارای زیر شاخه های مختلفی است. مهم ترین ابزار مورد نیاز برای انجام اسکیت قبل از هرچیزی کفش اسکیت استاندارد و پس از آن کلاه ایمنی، آرنج بند، زانوبند و مچ بند می باشند. همچنین قیمت اسکیت با توجه به نوع، کیفیت و برند کمپانی تولیدی بسیار متنوع می باشد. از جمله پرفروش ترین برندهای کفش اسکیت در بازار ایران می توان به رولربلید، فلایینگ اییگل، سبا، ساکریس، جاکس، این‌لاین، راکس، فیلا، بونت، استریت رانر و کارامان اشاره نمود. فروشگاه اسپرت باما یکی از مراجع خرید اسکیت های با کیفیت است ، با خرید از فروشگاه معتبر حتی بدون دانش در مورد اسکیت میتوانید انتخاب درستی داشته باشید ، در خرید اسکیت قیمت و کیفیت دو عامل بسیار مهم هستند ، کیفیت کفش باید به گونه ای باشد که مورد تایید مربی و باعث اسیب دیدگی و پیچ خوردن مچ پا نشود ، همچنین فرد بتواند حرکات ورزشی را بدون استرس از اسیب دیدن اسکیت انجام دهد. برای بودجه بندی خرید اسکیت در نظر داشته باشید ،با توجه به سایز متغییر بودن اکثر اسکیت ها، اسکیتی ک خرید میکنید حداقل تا سه سال آینده همراهتون هست و هزینه ای که میپردازید رو برای چند سال در نظر بگیرید.

بهترین مارک کفش اسکیت

تفاوت اسکیت هارد و سافت

کفش اسکیت هارد

اسکیتی که دارای جنس بدنه سخت است ، در اصطلاح به اسکیت هارد معرف است.معمولا از جنس کربن و یا پلاستیک فشرده ساخته میشود

مزایای اسکیت هارد 

محافظت از پا در برار سطوح سخت
دوام بسیار بالا
  پشتیبانی بالا از مچ پا باعث صاف تر ایستادن شما میشود
بوت های سنگین باعث افزایش ثبات و تعادل شما میشود

معایب اسکیت هارد 

وزن بالای بوت انرژی بیشتری برای حرکت از شما میگیرد
سخت بودن رویه اسکیت میزان راحتی را کم میکند

اسکیت هارد بهتر است یا اسکیت سافت؟

برای نتیجه گیری در مورد تفاوت اسکیت های هارد و سافت باید بگوییم ، با توجه به نیاز و کاربرد باید انتخاب درستی داشته باشیم ، اگر قصد خرید اسکیت برای کودکان دارید ، اسکیت رویه هارد انتخابی مناسب هست ، چون سلامت و محافظت از پا و جلوگیری از اسیب دیدگی پا در کودکان بسیار مهم است ، اما در صورتی که برای مصارف شهری و غیر آموزشی قصد خرید اسکیت دارید ، اسکیت سافت پیشنهاد میشود ، زیرا هم با سبک بودن باعث خستگی کمتر شده و هم تنفس پا بهتر صورت میگیرد.
بهترین اسکیت برد

اسکیت تخته ای ، اسکیت برد

ورزش شاد و پرهیجان اسکیت برد در سال 1950 ، هنگانی که موج سواران رویای موج سواری روی اسفالت و خیابان را در ذهن خود پرورش میدادند ، اختراع شد. در واقع هنوز هم کسی نمیداند اولین اسکیت برد را چه کسی ساخت و چه کسی چوب را در ساخت اسکیت برد به کار برد.

خرید اسکیت برد
لوازم جانبی اسکیت