دنبال چه سایزی هستید؟
مرتب سازی براساس

خرید کفش فوتبال با ضمانت کالا و کیفیت بالا

 

این روزها ورزشکاران حرفه‌ای رشته فوتبال در سراسر دنیا برای داشتن تمرینات باکیفیت و رشد ورزشی از استوک‌ های فوتبال حرفه‌ ای زمان تمرینات و مسابقات استفاده می‌کنند.

 

اغراق نیست که اگر بگوییم یکی از مهم‌ترین راز و رمز های درخشش فوتبالیست‌هایی مثل مسی و رونالدو در دنیای فوتبال، به پا داشتن استوک‌ های حرفه‌ای در زمان تمرینات و مسابقات است!

فرقی ندارد که شما چه مدت است رشته ورزشی فوتبال را آغاز کرده‌اید و در کدام پست ورزشی مشغول فعالیت هستید برای داشتن بهترین عملکرد و رسیدن به رشد و پیشرفت و تبدیل شدن به یک ستاره در دنیای فوتبال باید به فکر خرید کفش فوتبال حرفه‌ای باشید.

ادامه مطلب

صفحه 1 از 9


کفش فوتبال بخریم یا نه؟

 

فراموش نکنید که یک استوک حرفه‌ ای فوتبال، علاوه بر کمک کردن به شما برای افزایش کیفیت تمرینات و بهبود کارایی در روند مسابقات، از ایجاد انواع آسیب‌های ورزشی در ناحیه مچ پا و قوزک، جلوگیری می‌کند.

برخی از آسیب‌های احتمالی که ممکن است در قسمت مچ و قوزک پا در صورت نپوشیدن استوک مخصوص فوتبال برای شما ایجاد شود به شرح زیر است:

 1. سیندسموز
 2. تری مالیولار
 3. بای مالیولار
 4. پارگی رباط قاپی
 5. پیچ خوردگی مچ  و ...

 

پس با توجه به خطرات احتمالی نپوشیدن کفش استوک حرفه‌ ای و مزایای فوق العاده آن برای کیفیت و کارایی شما زمان تمرینات بهتر است برای همیشه پوشیدن کفش‌های غیر حرفه‌ای زمان فوتبال را فراموش کنید و به فکر خرید استوک فوتبال باشید.

سازندگان کفش‌های فوتبال حرفه‌ای با در نظر گرفتن رایج‌ترین آسیب‌های ورزشی احتمالی برای فوتبالیست ‌ها در ناحیه مچ و قوزک پا اقدام به تولید خرید کفش رانینگ مخصوص فوتبال کرده‌اند و به همین دلیل شما با پوشیدن این نوع کفش‌ ورزشی از گرفتار شدن به بسیاری ازآسیب‌های ورزشی در امان خواهید بود.

 

انواع کفش استوک فوتبال

 

کفش‌های ورزشی فوتبال بر اساس نوع طراحی به دو دسته بدون جوراب و جوراب‌دار تقسیم می‌شوند، در ادامه با جزئیات این دو طرح استوک فوتبال و کارایی هریک آشنا شوید.

 

 • بدون جوراب

 

کفش استوک‌ دار بدون جوراب، مثل تمامی مدل‌ های کفش ورزشی عادی بخش محافظ ساق را ندارد و آسودگی بیشتری را به ورزشکار ارائه می‌کند، برخی از فوتبالیست‌ها به خاطر راحت‌تر پوشیدن شدن این نوع کفش‌ های استوک بدون جوراب را برای خرید کردن ترجیح می‌دهند.

 

 • جوراب‌ دار

 

کفش‌های فوتبال استوک جوراب‌دار، حاوی یک تکه پارچه جوراب مانند در قسمت ساق هستند که موجب حمایت شدن ساق فوتبالیست زمان انجام حرکات ورزشی مختلف می‌شود.

 

 • مزایای استوک جوراب‌ دار

 

اگر بین خرید این دو مدل کفش فوتبال شک دارید و نمی‌دانید که کدام یک برای شما جهت داشتن تمریناتی باکیفیت‌ تر به خصوص در هنگام تمرین با خرید توپ  بهتر است، پیشنهاد می‌کنیم با دو مزیت اصلی کفش‌ های استوک جوراب‌ دار آشنا شوید.

 

1. فیت شدن بهتر کفش در پای ورزشکار

 

کفش‌ها بهتر و دقیق‌تر با پای ورزشکاران رشته فوتبال، فیکس می‌شوند و احساس بهتری را به ورزشکار هدیه می‌کنند، اگر دوست دارید که کفش‌ استوک‌ تان با پای شما کاملا فیکس باشد، مدل جوراب‌ دار را انتخاب کنید.

 

2. جلوگیری از آسیب‌ های ناحیه مچ و قوزک

 

این کفش‌های فوتبال، به دلیل داشتن ساختار طراحی متفاوت خود قسمت مچ و قوزک پای ورزشکار را حمایت می‌کنند احتمال آسیب دیدگی را در این ناحیه به شدت کاهش می‌دهند.

 تجربه فوتبالیست‌های مختلف نشان داده است که زمان پوشیدن استوک جوراب‌ دار ریسک آسیب پذیری ناحیه مچ و قوزک، به شدت کم‌ تر است.

 

یک نکته مهم!

برای داشتن بهترین انتخاب بین استوک‌ها سلیق ه‌تان را مد نظر قرار دهید و هیچ نوع برتری بین استوک‌ های جوراب‌ دار و بدون جوراب، وجود ندارد و راحتی خودتان زمان تمرینات را معیار اصلی جهت انتخاب و خرید کفش فوتبال قرار دهید.

 

مدل‌ های مختلف کفش چمن          

 

تا سال‌های پیش به علت عدم آگاهی کافی تولید کنندگان از نیاز ورزشکاران زمان بازی در زمین‌های مختلف، کفه تمامی استوک‌ های ورزشی به صورت یکسان، تولید می‌شدند اما در سال‌های اخیر به علت رشد علم طراحی لباس ورزشی، کفه استوک‌ها بر اساس نوع چمن و زمین تمرینات متفاوت طراحی می‌شوند.

کفه استوک‌های کفش‌های ورزشی مخصوص فوتبال بر اساس طراحی برای چمن‌های مختلف به 4 دسته FG، SG،  HG و AG تقسیم می‌شود در ادامه با جزئیات طراحی این استوک‌ها آشنا شوید.

 

 • FIRM GROUND

 

کفش‌های استوک FIRM GROUND برای بازی فوتبالیست‌ها روی چمن‌های طبیعی طراحی شده‌اند نوع ساختار این کفش‌ها اصطکاک کافی بین کفه کفش و چمن‌های طبیعی را ایجاد می‌کند.

 

 • SOFT GROUND

 

اگر قصد خریداری یک جفت کفش فوتبال برای انجام تمرینات در فصل‌های بارانی سال که سطح چمن، نرم و گل‌آلود است را دارید باید کفش‌های استوک SOFT GROUND را انتخاب کنید این کفش‌ها دقیقا برای چنین آب و هوایی طراحی و تولید شده‌اند.

 

 • HARD GROUND

 

برای بازی در زمین‌های فوتبالی که چمن کوتاه و خیلی سفت دارند، کفش استوک HARD GROUND پیشنهاد داده می‌شود، زیره این کفش‌ها بر اساس نوع طراحی و ساختار چمن‌های کوتاه تولید شده است و امکان انجام انواع تمرینات را به آسانی به ورزشکار ارائه می‌کند.

این مدل کفش، به علت داشتن استوک‌های محکم، برای انجام تمرینات فوتبال روی سطح آسفالت کوچه و خیابان نیز مناسب است.

 

 • ARTIFICIAL GROUND

 

مدل‌های کفش استوک ARTIFICIAL GROUND، برای  تمرینات ورزشکاران روی چمن‌های مصنوعی زمین‌های فوتبال، طراحی شده‌اند.

 اگر زمین فوتبالی که در آن به تمرین می‌پردازید از نوع مصنوعی است، خرید استوک فوتبال مدل ARTIFICIAL GROUND را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

روی چمن‌های مصنوعی امکان گردش هوای راحت و آزاد برای پای ورزشکار وجود ندارد و ساختار کفش‌ های استوک فوتبال AG امکان تبادل هوای راحت را در داخل کفش استوک ورزشکار زمان فوتبال روی چمن مصنوعی، فراهم می‌کند.

 

ویژگی‌ های کفش‌ های فوتبال اسپرت باما

 

کفش‌های فوتبال ارائه شده توسط تیم اسپرت باما تمامی ویژگی‌های یک کفش فوتبال حرفه‌ای که شما نیاز دارید را دارا هستند، در ادامه با مهم‌ترین ویژگی‌های کفش‌ های فوتبال تیم اسپرت باما آشنا شوید.

 

 • جنس عالی

 

جنس کفش فوتبال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در صورت بی‌کیفیت بودن آن، کفش فوتبال شما در عرض چند ماه از بین خواهد رفت و بدون استفاده خواهد شد.

 جنس کفش‌های فوتبال ارائه شده توسط تیم اسپرت باما از بهترین کیفیت پارچه است و شما می‌توانید سال‌های طولانی از این کفش‌ها بدون نگرانی از ایجاد استهلاک، استفاده کنید ولذت ببرید.

 

 • طراحی چشم‌ نواز

 

نوع رنگ‌بندی، طراحی و نقاشی‌های مختلف ایجاد شده روی استوک‌ های فوتبال ارائه شده در فروشگاه لوازم ورزشی اسپرت باما از زیبایی و ظرافت فوق العاده بالایی برخوردار هستند، شما با پوشیدن این کفش‌ های فوتبال حرفه‌ای به یک فوتبالیست خوش‌تیپ‌ و جذاب‌ تبدیل خواهید شد.

 

 • استوک‌ های حرفه‌ ای

 

مهم‌ترین راز اثر بخشی یک کفش فوتبال در طور تمرینات، وجود استوک‌های محکم در زیره کفش است، تمامی کفش‌های فوتبال ارائه شده توسط فروشگاه اسپرت با ما توسط برترین تولید کنندگان کفش فوتبال دنیا طراحی شده‌اند و از جنس کیفیت و دوام استوک فوق العاده بالایی برخوردار هستند.

 

قیمت کفش فوتبال چقدر است؟

 

قیمت استوک فوتبال در بازه 300 هزار تومان الی 4 میلیون و 300 هزار تومان قرار دارد، شما می‌توانید در این بازه قیمت کفش فوتبال، از فروشگاه اسپرت با ما بهترین استوک‌ های فوتبال حرفه‌ ای را خریداری کنید و لذت ببرید.

 

خرید کفش استوک فوتبال ارزان یا گران؟ مسئله این است!!

 

شاید تصور کنید که وجود قیمت بیشتر در یک کفش استوک به معنای کیفیت و کارایی بیشتر آن کفش است! در حالیکه اصلا اینگونه نیست و شما برای انتخاب یک کفش فوتبال حرفه‌ای نباید گران بودن کفش را به عنوان معیار بهتر بودن جنس و کیفیت آن قرار دهید.

تعرفه مدل‌های مختلف کتانی‌ های استوک فوتبال بر اساس مدل، طرح، رنگ و برند متغیر است و نمی‌توان از گران بودن قیمت کفش استوک خارجی، بهتر بودن آن را نتیجه گرفت.

بهتر است برای خریداری یک کفش فوتبال حرفه‌ای، بر اساس چمنی فوتبالی که روی آن به تمرین می‌پردازید، پست ورزشی‌تان در تمرینات فوتبال و نظر مربی‌تان، دست به انتخاب بین مدل‌ها و قیمت‌های مختلف کتونی استوک بزنید.

گاهی اوقات شما می‌توانید با پرداخت هزینه کم، کفش فوتبال ارزانی را خریداری کنید که مناسب نیاز شما زمان تمرینات است، پس گران بودن به عنوان یک فاکتور تایین کننده جهت کیفیت کفش را فراموش کنید و فقط به جنس، برند و نیاز خودتان از خرید کفش، فکر کنید .

 

فرق کفش فوتبال استو‌ک‌ دار کپی و اورجینال

 

کفش‌های استوک فوتبال اورجینال توسط برندهای اصلی تولید شده‌اند و در ساختار طراحی آن‌ها تمامی اصول حفظ سلامت فوتبالیست و افزایش کارایی او زمان تمرینات و مسابقه لحاظ  شده است.

این دسته از کفش‌ها یک انتخاب فوق العاده برای خریداری به عنوان استوک فوتبال هستند اما از نظر قیمت نسبت به سایر کفش‌ها ورزشی گران‌تر هستند.

کفش‌های استوک‌دار کپی از روی مدل‌های اورجینال، کپی برداری شده‌اند و راحتی و مدل‌های کتانی‌های اورجینال را ندارند اگر بودجه کم‌تری جهت خرید کفش فوتبال در نظر گرفتید پیشنهاد می‌کنیم یکی از مدل‌ های خوب کفش‌ فوتبال کپی را جهت خرید کردن انتخاب کنید. برای اطلاع از قیمت انواع کفش صفحه کفش فوتبال چمن مصنوعی را مشاهده کنید. 

 

سخن پایانی

 

برای داشتن تمرینات فوتبال حرفه‌ای و تبدیل شدن به یک فوتبالیست ستاره در آینده نه چندان دور باید از همین امروز به فکر خرید استوک فوتبال حرفه‌ ای باشید تا همچون بازیکنان حرفه‌ای فوتبال دنیا مثل مسی، رونالدو، مارادونا، پله و ... در مستطیل سبز بدرخشید. در این مطلب جزئیات کامل برای خرید بهترین کفش استوک فوتبال خدمت شما همراهان عزیز معرفی شد، پیشنهاد می‌کنیم زمان را از دست ندهید و برای وارد شدن به دنیای جدید از رشته فوتبال و چشیدن طعم لذت‌بخش به پا داشتن کفش‌های فوتبال حرفه‌ای همین حالا کفش ورزشی فوتبال پسرانه رویایی‌تان را از فروشگاه اسپرت باما خریداری کنید. 

برخی از سوالات رایج :

1. قیمت کفش فوتبال در بازار چقدر است ؟

قیمت استوک فوتبال در بازه 300 هزار تومان الی 4 میلیون و 300 هزار تومان قرار دارد، شما می‌توانید در این بازه قیمت کفش فوتبال، از فروشگاه اسپرت با ما بهترین استوک‌ های فوتبال حرفه‌ ای را خریداری کنید و لذت ببرید.

2. خرید کفش فوتبال به چه دلیل اهمیت دارد ؟

زیرا ازآسیب های پا جلوگیری می کند. برخی از آسیب های پا شامل موارد زیر هستند. :

سیندسموز / تری مالیولار / بای مالیولار / پارگی رباط قاپی / پیچ خوردگی مچ

ادامه مطلب