همه چیز درباره کفش بسکتبال

خرید و استفاده از کفش مناسب در بازی بسکتبال می تواند خیلی تاثیر گذار باشد. کفش های مخصوص بسکتبال می توانند از فشار های وارده در هنگام برش توپ(cutting)، پریدن(jumping)، دریبل(dribbling) و دویدن(running) که در هنگام بازی بسکتبال بر پا وارد می شوند جلوگیری کنند. بازیکن بسکتبال هر چقدر حرفه ای تر باشد به امکانات و حمایت های بیشتری نیاز دارد.از آن جایی که خرید یک کفش مناسب بسکتبال به دلیل نبود اطلاعات کافی در فضای اینترنت به زبان فارسی برای کاربران ایرانی مقداری دشوار می باشد، ما در این مقاله سعی کردیم راهنمای کاملی را برای خرید کفش بسکتبال برای شما دوستان عزیز فراهم نماییم.

بهترین برند کفش های بسکتبال

سه برند برتر کفش های بسکتبال و والیبال که در کشور ایران بسیار پرطرفدار هستند 

آندرآرمور

این برند قدمت کمتری در تولید کفش های بسکتبال نسبت به برندهای بزرگ نایکی و آدیداس دارد. کفش های بسکتبال آندرآرمور دارای تکنولوژی Hovr، Charged و Micro G foam می باشد. و همچنین تعداد کمی از بازیکنان NBA با این برند قرارداد دارند.

خرید کفش آندرآرمور

نایک

بزرگترین تولید کننده لوازم ورزشی در دنیا همچنین بزرگترین تولید کننده کفش های بسکتبال نیز می باشد. برند جردن نیز زیر مجموعه نایکی محسوب می شود.

خرید نایک جردن بسکتبالی

ادیداس

 این شرکت در کفش های خود از تکنولوژی های Boost foams، Bounce foam و Cloudfoam استفاده می کند. شرکت آدیداس نسبت به نایکی با بازیکنان حرفه ای کمتری در NBA قرار داد بسته است.

خرید ادیداس بسکتبالی