مرتب سازی براساس

خرید عینک شنا از اسپرت با ما

عینک شنا می‌تواند برای شناگران ماهر و آماتور اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. این محصولات می‌توانند چشمان شما را از اثرات کلر موجود در آب استخر و یا مواد معدنی موجود در آب دریاچه و دریا، در امان نگه دارند، به همین خاطر نیز توصیه می‌شود تا حتماً این تجهیزات را پیش از شروع کلاس‌های شنا تهیه کنید. 

مسلماً مدل‌ها و رنگ‌های مختلفی از انواع عینک شنا در بازار وجود دارند که هر کدام از آن‌ها نیز دارای یک کیفیت مشخص بوده و توسط برند‌های متفاوتی تولید می‌شوند؛ بنابراین باید توجه داشته باشید که محصول مورد نظر خودتان را از کجا تهیه می‌کنید و آیا مدل انتخابی شما بهترین گزینه است؟ در این مطلب اطلاعات کافی در این زمینه در اختیار شما قرار خواهیم داد، پس تا پایان همراه باشید. 

ادامه مطلب

صفحه 1 از 1


انواع عینک شنا

 

این محصول می‌تواند مدل‌های مختلفی داشته باشد و از لحاظ و جهات گوناگونی مورد بررسی و بازرسی قرار گیرد. نمونه‌های تفریحی و حرفه‌ای، دو دسته اصلی از انواع عینک شنا هستند که باید ویژگی‌های آن‌ها را بشناسید تا بتوانید هنگام خرید تصمیم درستی داشته باشید. 

 

عینک شنا تفریحی

عینک‌های شنای تفریحی بزرگ‌تر از نمونه‌های مسابقه‌ای هستند و این ابعاد بزرگ دلایل خاصی دارد. معمولاً این مدل از محصولات می‌توانند یک مکش را بر روی حدقه چشم ایجاد کنند و از این طریق دید راحت‌تری را به کاربر بدهند. از سوی دیگر، به دلیل آن که از این تجهیزات برای مسابقات استفاده نمی‌شود، پوشش سیلیکونی دور لنز‌ها نیز صد در صد ضد آب نیستند. به همین دلیل امکان نشت کردن بخار به فضای داخلی عینک و بخار کردن آن وجود دارد. کیفیت‌های محصولات تفریحی نسبت به نوع حرفه‌ای پایین‌تر بوده و پوشش‌های سیلیکونی آن‌ها سریع‌تر دچار خرابی می‌شوند. 

 

عینک شنا حرفه‌ ای

 

مورد بعدی در خصوص عینک‌های شنا حرفه‌ای است که در مسابقات مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصولات بند‌های بسیار محکمی دارند تا از نفوذ آب به داخل عینک به صورت کامل جلوگیری کنند. به همین دلیل نمی‌توانید برای مدت زمان طولانی از آن‌ها استفاده کنید. میزان درزگیری در این تجهیزات نیز بسیار باکیفیت انجام می‌شود و به همین خاطر ممکن است این موضوع برای شناگران کمی مشکل و درد ایجاد کند که در سطح حرفه‌ای، امری کاملاً عادی و طبیعی محسوب می‌شود. این محصولات با بیشترین دقت تولید می‌شوند تا در مسابقات حرفه‌ای از آن‌ها استفاده شود. 

 

نکات مهم در خرید عینک شنا

 

برای خرید عینک شنا باید این موضوع را در نظر داشته باشید که این محصول باید بتواند از چشمان شما محافظت کند. در صورتی که این حفاظت به طور کامل انجام نشود، نمی‌توانید به راحتی شنا کنید. ۵ مورد و نکته مهم در هنگام خرید و انتخاب این محصول وجود دارد که در این بخش به آن‌ها اشاره خواهیم کرد: 

 

سایز لنز عینک

 

سایز لنز می‌تواند کوچک یا بزرگ باشد که سلیقه فرد در انتخاب آن دخیل است. لنز‌های بزرگ‌تر مسلماً دید بهتر و وسیع‌تری را در اختیار شما قرار می‌دهند و به همین دلیل نیز برای تمامی افراد گزینه مناسبی به حساب می‌آیند. از سوی دیگر محصولاتی که دارای لنز‌های کوچکی هستند، می‌توانند هم دید شما را محدود کنند و هم می‌توانند بر روی عضلات چشم شما فشار وارد کنند. به همین خاطر نیز گفته می‌شود که محصولاتی با لنز کوچک، صرفاً برای شناگران ماهر و افرادی که در مسابقات شرکت می‌کنند، گزینه‌های مناسبی به شمار ‌می‌روند. 

 

کاور دور لنز‌ها

 

عینک شنا برای آن که چشم به راحتی بتواند در زمان شنا کردن، مسیر و جزئیات را مشاهده کند، مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ بنابراین کاور و پوشش حفاظتی دور چشم می‌تواند اهمیت زیادی داشته باشد. معمولاً در اغلب محصولات از نوار‌های سیلیکونی برای این پوشش استفاده می‌شود. نوار‌های سیلیکونی استفاده شده باید هم قابلیت جذب کردن آب را داشته باشند و هم آن که بتوانند انعطاف‌پذیری لازم را از خودشان نشان دهند که عینک در برابر امواج آب دچار آسیب دیدگی نشود. 

لوازم جانبی شنا بسیار متنوع است . اگر میخواهید با انواع و همچنین قیمت های آن آشنا شوید پیشنهاد می کنیم به صفحه فروشگاه خرید لوازم جانبی شنا مراجعه کنید.

 

شکل ظاهری

 

شکل ظاهری این ابزار‌های شنا می‌توانند در سه دسته مختلف قرار گیرند. اولین مدل، عینک‌های سوئدی، مدل دوم تفریحی و مدل سوم نیز کلاسیک و یا واشری هستند. محصولاتی که همراه با لوله‌های تنفسی در بازار وجود دارند نیز به طور کلی برای خردسالان و کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرند. انتخاب کردن هر کدام از این محصولات می‌تواند با توجه به کاربرد مورد نظر شما صورت گیرد. 

 

رنگ لنز عینک

 

توجه کردن به رنگ لنز عینک صرفاً برای زیبایی نیست. لنز‌ها می‌توانند رنگ‌های مختلفی از جمله کهربایی، سبز، آبی، بنفش، آینه‌ای و یا حتی قرمز داشته باشند. این موارد صرفاً به دلیل زیبایی دارای تنوع نیستند، بلکه برای استفاده در شرایط مختلف نوری باید از محصولات مختلفی استفاده کنید. عینک‌هایی با لنز شفاف و کهربایی می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای تمامی موقعیت‌ها باشند و معمولاً بیشتر شناگران این دو نوع رنگ لنز را انتخاب می‌کنند. 

اگر شناگر حرفه ای هستید و یا حتی میخواهید برای اولین بار شنا را یاد بگیرید باید کلاه شنا داشته باشید باری خرید و دیدن مدل های آن پیشنهاد می شود به صفحه کلاه شنا مراجعه کنید.

 

تعرفه‌ ها و قیمت‌ ها

 

در زمان خرید باید به تعرفه‌ها و قیمت عینک شنا نیز توجه زیادی داشته باشید. این محصولات می‌توانند با توجه به معمولی و یا حرفه‌ای بودن آن‌ها و همچنین با توجه به متریال و موادی که در ساخت آن‌ها به کار رفته است، دارای قیمت‌های متفاوتی شوند. به همین خاطر نیز بهترین کار آن است که عینک‌های موجود را به صورت دقیق بشناسید و سپس قیمت‌های ارائه شده در فروشگاه‌های مختلف را با هم مقایسه کنید. 

 

فروشگاه آنلاین اسپرت با ما

 

در فروشگاه آنلاین اسپرت با ما می‌توانید انواع و اقسام لوازم ورزشی را پیدا کنید که هر کدام از آن‌ها مسلماً می‌توانند برای یک ورزش خاص مناسب باشند. به طور مثال، شما می‌توانید انواع مدل عینک شنا و لوازم شنا را در کنار محصولات مربوط به دیگر ورزش‌ها پیدا کنید که همگی دارای کیفیت‌های بالایی هستند.  در این فروشگاه علاوه بر آن که می‌توانید از بابت کیفیت اجناس موجود خیالتان راحت باشد، از بابت قیمت‌ها نیز می‌توانید کاملاً مطمئن باشید و خرید خود را به راحتی انجام دهید. برای خرید اینترنتی عینک شنا می‌توانید به این سایت مراجعه کنید و از طریق شماره تلفن‌های مندرج با ما تماس بگیرید. 

برای هر ورزشی که انجام می دهید شما نیاز به نوشیدن آب دارید که ما برای این موضوع برایتان انواع قمقمه آورده ایم. برای دیدن مدل های متنوع قمقمه پیشنهاد می شود به صفحه خرید قمقمه ورزشی مراجعه کنید.

 

کلام پایانی

 

در خصوص خرید عینک شنا توضیحات کامل و جامعی را ارائه کردیم که دانستیم این محصولات می‌توانند انواع مختلفی داشته باشند. به طور مثال، عینک‌های شنا تفریحی و حرفه‌ای دو دسته اصلی از انواع این محصولات هستند. لنز‌های محصولات نیز بنا به این دلیل که در شرایط نوری مختلفی می‌خواهید از آن‌ها استفاده کنید، دارای رنگ‌های متفاوتی می‌باشند.  برای خرید بهترین نوع عینک شنا می‌توانید به فروشگاه‌های معتبری همچون اسپرت با ما مراجعه کنید که بهترین نوع این محصولات را در اختیار شما قرار خواهد داد. به همین خاطر نیز توصیه می‌کنیم تا حتماً خرید خود را از این فروشگاه داشته باشید که بتوانید از محصول خریداری شده مدت زمان طولانی استفاده کنید. 

ادامه مطلب