مرتب سازی براساس

قمقمه و شیک با تضمین زیبایی و استحکام!

 

یکی از مهم‌ترین نیازهای ورزشکاران زمان انجام فعالیت بدنی نوشیدن آب به اندازه کافی است، اگر شما هم یک ورزشکار هستید باید مصرف به اندازه آب در طول روند تمرین را جدی بگیرید، بهترین وسیله‌ای که می‌توان به کمک آن، آب را بدون ایجاد آلودگی و کثیفی در مدت زمان طولانی نگهداری کرد قمقمه است.

برای داشتن یک تمرین عالی درجه یک باید همیشه قمقمه پرآب را همراه خود داشته باشد اما گاهی اوقات عدم کیفیت در قمقمه می‌تواند منجر به چکه کردن آب و خراب کردن شرایط تمرین ورزشکار شود، پیشنهاد می‌شود زمان خرید قمقمه دقت زیادی خرج دهید تا با صرف یک هزینه مناسب، بهترین قمقمه کاربردی را برای داشتن یک تمرین عالی خریداری کنید.

ادامه مطلب

صفحه 1 از 3


زمانی که برای خرید قمقمه ورزشی اقدام می‌کنیم ممکن است از خود بپرسید بهتر است این قمقمه دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟ برای همین کار ممکن است دست به تحقیق بزنیم و سپس برای خرید شیکر ورزشی اقدام کنید. از این رو از شما دعوت می‌کنیم تا برای اطلاع از قیمت قمقمه ورزشی و نکات خرید آن با ما همراه باشید. 

 

نکاتی برای خرید قمقمه ورزشی 

 

 ظرفیت و حجم قمقمه ورزشی

 

همانطور که اطلاع دارید انواع مختلفی از مقام‌های ورزشی در بازار وجود دارد. قمقمه‌ها در ابعاد گوناگونی طراحی و تولید می‌شوند. خرید قمقمه ورزشی وابسته به نیازتان است. مثلاً ممکن است در بازار قمقمه‌هایی وجود داشته باشد که دارای ظرفیت ۵۰۰ تا ۷۵۰ میلی‌متر هستند. 

 

علاوه بر این حجم متداول برای عموم طراحی شده که با توجه به هر ورزشی متفاوت است. به طور مثال دوندگان نیازمند قمقمه‌هایی هستند که بتوانند به کمرشان وصل کنند و حجم کمی هم داشته باشد. در مقابل برای ورزشکاران بدنسازی قمقمه‌های طراحی شده که هم حجم و هم ابعاد بزرگتری دارند که به اصطلاح به آن‌ها شیکر گفته می‌شود. شیکر‌ها از قمقمه‌ها بزرگترند و درون آن‌ها امکانی وجود دارد تا بتوان مواد را با همدیگر به خوبی مخلوط کرد. 

 

همانطور که گفته شد، ابتدا باید نیاز‌های خود را بسنجید و با توجه به نوع ورزشی که انجام می‌دهید اقدام به خرید قمقمه ورزشی نمایید. اغلب دوچرخه سوارانی که مسافت‌های طولانی را طی می‌کند باید از قمقمه‌های ۷۵۰ میلی لیتری استفاده کند تا در زمان رکاب زدن بتوانند سطح انرژی خود را کنترل کنند. حتی ممکن است در برخی از ورزش‌ها قمقمه‌های بیشتری از این حجم هم مورد استفاده قرار بگیرد. اما مدل‌های سبک‌تری هم وجود دارد که با خرید قمقمه ورزشی با حجم ۵۰۰ تا ۶۵۰ میلی لیتر هم می‌تواند نیاز ورزشکار را برطرف نماید. بنابراین نخستین نکته‌ای که باید در زمان خرید قمقمه مد نظر قرار دهید نیازتان خواهد بود. 

 

 مواد سازنده قمقمه ورزشی 

 

فروشگاه اینترنتی اسپرت باما مرکز فروش شیکر ورزشی و خرید بطری آب ورزشی محسوب می‌شود. بنابراین با توجه به نوع ورزشی که انجام می‌دهید می‌توانید از محصولات ما با کیفیت بالا و قیمت باورنکردنی استفاده کنید. بعضی از قمقمه‌ها از آلومینیوم و بعضی از استیل ضد زنگ تولید می‌شوند. این مواد می‌توانند برای مدت زمان طولانی و بدون تغییر دما آب گرم و سرد را در خود نگه دارند، اما اگر به دنبال این هستید که از قمقمه‌های سبک‌تری استفاده کنید باید به سراغ نوع پلاستیکی آن بروید. 

 

 1.  پلاستیک 

 

طیف متنوعی از بنگاه‌های ورزشی از جنس پلاستیک وجود دارد که عبارتند از: 

 

 •  پلی‌اتیلن سنگین HDPE
 • پلی‌اتیلن سبک LDPE
 • کوپلی‌استرcopolyester
 •  پلی‌پروپیلن polypropylene 

 

از میان مواد یاد شده پلی اتیلن از همه نازک‌تر و سبک‌تر است پلی‌پروپیلن و کو‌پلی‌استر نسبت به سایر مواد تشکیل‌دهنده که در بالا ذکر شد ضخیم‌تر هستند. در زمان خرید قمقمه ورزشی باید به این نکته هم توجه کنید که قمقمه از پلاستیک بیسفنولی BPA تولید نشده باشد. 

 

     2. استیل ضد زنگ 

 

از آلومینیوم و استیل ضد زنگ تولید شده‌اند و می‌توانند نسبت به قمقمه‌های پلاستیکی مایعات را خنک‌تر یا گرم‌تر نگه دارم. اما تنها نقطه ضعفی که دارند این است که نسبت به قاب‌های پلاستیکی‌شان زودتر آسیب می‌بیند. مثلاً اگر به آن‌ها ضربه وارد شود بدنشان فرورفتگی پیدا می‌کند و زود دارای خط و خش می‌شود. همچنین نوع قمقمه‌ها به دلیل اینکه از فلز ساخته شدن کمی سنگین‌تر هستند. 

 

      شکل قمقمه ورزش 

 

برای خرید قمقمه ورزشی بزرگ و کوچک همانطور که گفته شد باید با توجه به نیاز و نوع ورزشی که می‌کنید اقدام کنید. اما شکل و ظاهر قمقمه بیشتر از هرچیز بسته به کاربرد آن است. به طور مثال باید به این موضوع توجه کنید که دونده‌ها نیاز به یک نغمه باریک و راحتی دارند که در دست جا شود. کوهنوردان به دلیل کوله پشتی بزرگی که همراه خود دارند و در طول صعود کمک‌شان می‌کند، می‌توانند قمقمه‌های بزرگتری با خود حمل کنند. قمقمه دوچرخه سواران باید به صورتی طراحی شده باشد که بتواند در جایگاه مخصوص دوچرخه متصل شود و در زمان عبور از پستی و بلندی‌ها به خوبی سر جایش چفت شود و مایع آن بیرون نریزد. 

 

       عایق بودن قمقمه ورزشی 

 

در زمان خرید قمقمه ورزشی باید به آن توجه کنید این است که بدنه داخلی قمقمه دارای لایه‌ای از جنس فوق یا سایر مواد باشد تا مایع درون آن بتواند سرد و گرم باقی بماند. البته اگر قمقمه‌های پلاستیکی خریداری می‌کنید؛ نوشیدنی‌تان با توجه به دمای محیط، سردی و گرمی خود را از دست می‌دهد.

 

      وضوح بدنه در قمقمه ورزشی 

 

اگر از آب در قمقمه استفاده می‌کنید وضوح بدنه چندان نکته مهم نیست ولی بعضی از ورزشکاران به دلیل اینکه پودر‌های تقویتی و ورزشی را داخل قمقمه میریزند و آن را با آب مخلوط می‌کنند، نیاز دارند که بدنه قمقمه‌شان دارای وضوح باشد تا بتوانند مواد را به درستی با هم ترکیب کند. از این رو نیاز دارند تا داخل قمقمه مشخص باشد تا مواد به صورت شفاف دیده شود. همچنین مدرج بودن بدنه قمقمه به شما کمک خواهد کرد تا ترکیب درستی برای نوشیدنی خود داشته باشید. 


 

فرق قمقمه، فلاسک و شیکر ورزشی چیست؟

 

اگر قصد خرید یک محفظه برای نگه داری آب خوراکی‌تان زمان تمرین را دارید احتمالا نام فلاسک، شیکر و قمقمه ورزشی به گوشتان خورده است و این سوال در ذهن‌ تان ایجاد شده است که تفاوت فلاسک و قمقمه ورزشی دقیقا چیست؟

 

 • قمقمه ورزشی

 

قمقمه‌ها محفظه‌های عادی هستند که می‌توانید از آن‌ها برای نگه‌داری آب در زمان طولانی استفاده کنیداگر قمقمه شما ساختار فلزی و عایق داشته باشد می‌تواند ساعت‌های طولانی آب خنک را برای شما نگه داری کند البته فراموش نکنید که حق قرار دادن بسیاری از مدل‌ های قمقمه در فریزر را ندارید. 

برخی از مدل‌ های قمقمه محبوب:

 

1.    کتابی
2.    لیوان دار
3.    فلزی
4.    دو تیکه
5.    دو در
6.    پلاستیکی
7.    فانتزی و ...

 

 • فلاسک ورزشی

 

فلاسک‌ های ورزشی نیز دقیقا همان کاربردهای قمقمه‌ های ورزشی را دارند اما با این تفاوت که فلاسک‌ های ورزشی می‌توانند ساعت‌های طولانی آب گرم را برای شما نگه داری کنند، اگر قصد مصرف نوشیدنی گرم مثل چای، قهوه و یا حتی نسکافه در طول تمرین دارید بهتر است به فکر خرید یک فلاسک ورزشی با کیفیت باشید.

 

 • شیکر ورزشی

 

شیکرهای ورزشی نوعی قمقمه هستند که با داشتن ساختار طراحی داخلی مناسب به شما امکان ترکیب کردن انواع پودر و مکمل‌های ورزشی را به روش درست می‌دهند، اصولا اندازه شیکرهای ورزشی نسبت به مدل‌های قمقمه آب و فلاسک معمولی کمی بزرگ‌تر است، ورزشکاران حرفه‌ای از شیکرهای ورزشی استفاده می‌کنند.

 

خرید شیکر بدنسازی درجه یک از اسپرت با ما

 

در سایت اسپرت با ما مدل‌های متنوع شیکر بدنسازی با قیمت فوق العاده و کیفیت بالا موجود می‌باشد، انواع قمقمه یک لیتری، مدل‌های شیکر بدنسازی یک تیکه، دوتیکه، سه تیکه و ... را می‌توانید از اسپرت با ما خریداری کنید.

قیمت شیکر بدنسازی ( قیمت قمقمه فلزی ) موجود در سایت نسبت به سایر محصولات فروشگا‌ه‌های دیگر به شدت پایین‌تر است اما نظر کیفیت و مقاومت بدنه، شیکرهای موجود در سایت اسپرت با ما جزو بهترین‌های ایران هستند. یک نکته مهم را به خاطر بسپارید که مدل‌های مختلف قمقمه بدنسازی همان شیکر بدنسازی است و اگر مربی‌تان پیشنهاد خرید قمقمه بدنسازی را به شما ارائه داده است باید به فکر خرید قمقمه شیکر باشد.

 

ویژگی‌ های شیکرهای موجود در سایت اسپرت با ما

 

1.    قیمت فوق العاده 
2.    بدنه محکم
3.    خوش دست بودن
4.    امکان حل راحت پودر و مکمل
5.    تولید شده توسط بهترین برندها
6.    رضایت 100% خریدران قبلی
7.    عمر و دوام بالا
8.    ظاهر شیک اسپرت


انتخاب و خرید بهترین قمقمه

 

بسیاری از ورزشکاران زمان خرید قمقمه ورزشی ، نکات مهم و کلیدی برای انتخاب درست این محصول را نمی‌دانند و به همین علت دست به خریدی می‌زنند که در آینده کاملا از انتخاب آن، پشیمان خواهند بود، اگر شما نمی‌خواهید که درگیر این مسئله باشید حتما نکات زیر را زمان انتخاب و خریداری قمقمه، در نظر بگیرید.

 

 • جنس بدنه

 

یکی از نکات مهم برای انتخاب قمقمه، جنس بدنه آن است، اصولا محصولات موجود در بازار، جنس بدنه پلاستک و فلز دارند، اگر جزو ورزشکارانی هستید که می‌خواهید در قمقمه‌تان آب جوش بریزید بهتر است به فکر خرید قمقمه فلزی باشید. البته انتخاب بهتر برای شما فلاسک است اما در صورتی که حتما خواهان قمقمه هستید بهتر است مدل‌های استیل فلزی را به جای پلاستیکی انتخاب کنید چون کنار هم گرفتن پلاستیک و آب داغ، می‌تواند برای سلامتی شما مضر باشد.

 

 • اندازه

 

نوع ورزشی که دنبال می‌کنید و شرایط‌تان زمان نوشیدن آب را باید زمان خرید قمقمه در نظر بگیرید به عنوان مثل اگر یک دونده هستید و نیاز به همراه داشتتن قمقمه زمان دویدن دارید شاید بهتر است قمقمه‌های کوچک‌تر که کم جاتر هستند را انتخاب کنید. یا اگر کیف وزشی‌تان صاف و تخت است و توانایی حمل قمقمه‌های بزرگ را ندارید بهتر است مدل قمقمه کتابی که ساختار صاف دارد را برای خرید کردن انتخاب کنید.

 

 • طراحی ظاهری

 

توجه کنید چنانکه تصمیم دارید قمقمه را برای یکی از عزیزان‌تان به عنوان هدیه خریداری کنید حتما به طراحی ظاهری این محصول دقت کنید، اصولا مدل‌های قمقمه دخترانه و قمقمه پسرانه از نظر طراحی ساختاری و ظاهری، تفاوت‌های اندکی دارند که این تفاوت‌ها می‌تواند روی تصمیم نهایی شما جهت خریداری محصول، اثرگذار باشد.

 

 • عدم اهمیت قیمت

 

شاید برایتان جالب باشد که بدانید قیمت قمقمه آب روی کیفیت و کارایی آن، اثرگذار نیست و زمان خریداری این محصول باید فاکتورهای دیگری راجهت سنجش کیفیت و کارایی قمقمه‌تان مد نظر قرار دهید، گاهی اوقات فروشگاه‌ها اقدام به ارائه قمقمه‌ های گران قیمت به عنوان محصولاتی شگفت انگیز می‌کنند! شما می‌توانید حتی با پرداخت کم‌ترین هزینه یک قمقمه عالی درجه یک را برای خودتان انتخاب و خریداری کنید تنها کافی است دقت کافی زمان انتخاب و خریداری قمقمه خرج کنید.

 

انتخاب بین فلاسک و قمقمه

 

اگر قصد حمل آب جوش، یا نوشیدنی گرم زمان تمرین ندارید نیازی نیست که فلاسک بخرید و قمقمه نیز برای شما کافی است خیلی از ورزشکاران زمان خرید قمقمه، به این نکته دقت نمی‌کنند و دست به انتخاب درست نمی‌زنند.


انواع شیکر بدنسازی

 

شیکرهای بدنسازی عصای دست ورزشکاران رشته بدنسازی در طول تمرین است، اگر شما هم در این رشته ورزشی مشغول به کار هستید و قصد دارید یک شیکر بدنسازی خوب و حرفه‌ای را برای خودتان خریداری کنید بهتر است در ابتدا با انواع شیکر بدنسازی آشنا باشید. 

 

 • یک تیکه

 

شیکرهای یک تیکه ساختار استوانه شکلی دارند که از قسمت پایین این مدل شیکر نسبت به آن کوچک‌تر است، درون شیکر یک تیکه، توری جدا کننه و توپ همزن قرار دارد، زمان استفاده از شیکر یک تیکه می‌توان در آن را به صورت کامل باز کرد یا به کمک مخزن کوچک روی شیکر از محتویات داخل آن استفاده نمود.

 

 • دو تیکه 

 

این مدل شیکر، با داشتن دو مخزن جدا امکان نگه داری مکمل ورزشی یا قرص را داخل خود شیکر بدون نیاز به حمل یک وسیله جدا به شما می‌دهد، ظاهر شیکر دوتیکه نیز دقیقا مثل شیکر یک تیکه می‌باشد اما از نظر کارایی این دو وسیله ورزشی تفاوت‌های بسیار زیادی دارند. 

 

 • برقی

 

مدل‌های برقی قمقمه شیکر به شما امکان همزدن محتویات داخل قمقمه آب ورزشی را می‌دهد، تیغه و باطری موجود در شیکر برقی، به راحتی می‌تواند به شما برای همزدن مکمل، قرص، آب یا شیر کمک کند، چنانکه از مکمل برقی استفاده نکنید باید به کمک دست و نیروی بدنی خودتان محتویات داخل شیکر را مخلوط کنید. 

 

کدام مدل شیکر بدنسازی در اسپرت با ما موجود است؟

 

در حال حاضر بهترین و به روزترین مدل‌ های شیکر بدنسازی در سایت فروشگاهی اسپرت با ما جهت خریداری شما عزیزان موجود است، اگر دوست دارید که بین بهترین مدل‌ های شیکر بدنسازی دست به انتخاب بزنید خرید شیکر از اسپرت با ما بهترین انتخاب برای شما است!

 

قیمت قمقمه ورزشی چقدر است؟

 

قیمت این محصول بر اساس نوع مدل، ساختار طراحی، جنس بدنه و امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهد متفاوت است، بازه قیمت قمقمه‌ های ورزشی موجود در سایت اسپرت با ما از حدود 60 الی 178 هزار تومان است. شما می‌توانید خیلی راحت با گشتن بین محصولات مختلف قمقمه موجود در سایت اسپرت با ما (بهترین فروشگاه لوازم ورزشی)، انواع  قیمت قمقمه ورزشی و قیمت شیکر بدنسازی را همراه بررسی مدل‌ها و طراحی‌های مختلف، بررسی کنید. 

 

فرق قمقمه دخترانه و قمقمه پسرانه

 

شرکت‌های تولید کننده انواع قممقه در زمان تولید مد‌ل‌ های دخترانه و پسرانه را تفکیک نکرده‌اند اما شما می‌توانید زمان خرید قمقمه بر اساس سلیقه خودتان یا نوع دوست داشتنی کسی که قصد دارید برای او قمقمه بخرید بین طرح‌ های دخترانه و پسرانه دست به انتخاب بزنید. به طور کلی مدل‌های مختلف قمقمه اسپرت، به علت کاربرد داشتن در طول زمان ورزش، دخترانه و پسرانه ندارند و هر کسی می‌تواند بنا به سلیقه خود آن‌ها را انتخاب و خریداری کند. 

اصولا قیمت محصولات مختلف قمقمه دخترانه و پسرانه تفاوت زیادی ندارند و بیشتر این تفکیک جنسیتی زمان خرید قمقمه، برای خرید کودکان لحاظ می‌شود. فروشگاه اسپرت با ما با داشتن 100ها مدل قمقمه مختلف متنوع جذاب، به شما امکان آزادی انتخاب و داشتن یک انتخاب فوق العاده را هدیه می‌دهد.

 

سخن پایانی

 

با کمک اسپرت با ما بهترین قمقمه را با کم‌ ترین قیمت خریداری کنید. تیم اسپرت با ما امروزه به علت ارائه بهترین مدل‌های مختلف قمقمه و شیکر با قیمت فوق العاده و کیفیت استثنایی در خدمت شما ورزشکاران عزیز است تا بتوانید با صرف کم‌ترین هزینه بهترین مدل قمقمه رویایی‌تان را جهت داشتن یک تجربه تمرین عالی خریداری کنید.فرصت را از دست ندهید و همین حالا بین دریایی از مدل‌های متنوع موجود قمقمه در سایت، مدل قمقمه رویایی‌تان را انتخاب کنید و یک تجربه خرید به یاد ماندنی را برای خودتان رقم بزنید. 

برخی از سوالات متداول :

1. برای خرید قمقمه ورزشی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 ظرفیت و حجم قمقمه ورزشی / مواد سازنده قمقمه ورزشی  / وضوح بدنه در قمقمه ورزشی  / شکل قمقمه ورزش /عایق بودن قمقمه ورزشی

2. قیمت قمقمه ورزشی چقدر است ؟

قیمت این محصول بر اساس نوع مدل، ساختار طراحی، جنس بدنه و امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهد متفاوت است، بازه قیمت قمقمه‌ های ورزشی موجود در سایت اسپرت با ما از حدود 60 الی 178 هزار تومان است

ادامه مطلب