مرتب سازی براساس

 تجهیزات جانبی و لوازم ورزش آبی

 

به دنبال خرید لوازم ورزشی آبی هستید؟ اگر می خواهید شنا کنید، پارو بزنید، موج سواری کنید، والیبال ساحلی بازی کنید، بدوید و... به یک لباس شنا احتیاج خواهید داشت. بنابراین برای خرید تجهیزات ورزشی آبی باید لباسی تهیه کنیم که علاوه بر حفظ اعتماد به نفس شما احساس خوبی هم بهت

به دنبال خرید لوازم ورزشی آبی هستید؟ اگر می خواهید شنا کنید، پارو بزنید، موج سواری کنید، والیبال ساحلی بازی کنید، بدوید و... به یک لباس شنا احتیاج خواهید داشت. بنابراین برای خرید تجهیزات ورزشی آبی باید لباسی تهیه کنیم که علاوه بر حفظ اعتماد به نفس شما احساس خوبی هم بهتان بدهد. در زمان انتخاب لباس شنا، باید نکاتی را در نظر بگیرید. مهمتر از هرچیزی اینکه لباستان باید بادوام و راحت باشد. بنابراین از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه اسپرت با ما باشید تا یک خرید ایده آل و مناسب داشته باشید.

ادامه مطلب

صفحه 1 از 2


به دنبال خرید لوازم ورزشی آبی هستید؟ اگر می خواهید شنا کنید، پارو بزنید، موج سواری کنید، والیبال ساحلی بازی کنید، بدوید و... به یک لباس شنا احتیاج خواهید داشت. بنابراین برای خرید تجهیزات ورزشی آبی باید لباسی تهیه کنیم که علاوه بر حفظ اعتماد به نفس شما احساس خوبی هم بهتان بدهد. در زمان انتخاب لباس شنا، باید نکاتی را در نظر بگیرید. مهمتر از هرچیزی اینکه لباستان باید بادوام و راحت باشد. بنابراین از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه اسپرت با ما باشید تا یک خرید ایده آل و مناسب داشته باشید.

 

نکات مهم در زمان خرید لوازم ورزشی آبی

 

اگر بیشتر از یک بار در هفته برای انجام تمرینات و رسیدن به تناسب اندام در استخر شنا می‌کنید، باید حتما سری به فروشگاه اینترنتی اسپرت با ما بزنید و از قیمت تجهیزات جانبی ورزش آبی اطلاع پیدا کنید. چرا که می‌توانید خریدی داشته باشید که علاوه بر دوام مقرون به صرفه هم باشد. کلر موجود در استخر باعث شکستن الیاف موجود در مایو و همچنین فرسودگی آن خواهد شد. از این رو انتخاب یک مایو مناسب برای شنا باعث می شود تا عملکردتان بالا برود و از شنای خود لذت ببرید. همچنین باید لباسی را انتخاب کنید که در برابر اشعه ماورا بنفش هم استقامت داشته باشد.

برخی از مهمترین نکاتی که باید در زمان انتخاب و خرید لوازم ورزشی آبی مد نظر داشته باشید در زیر فهرست شده است که می‌تواند شما را در امر خرید یاری کند:

 

  • جنس خوب

 

لباسی را انتخاب کنید که در مقابل نور خورشید و کلر مقاوم باشد. برای جلوگیری از تغییر رنگ لباس شنای خود باید آن را بعد از استفاده سریعاً با صابون ملایم یا برخی مواد شوینده به همراه آب شیرین سرد شستشو دهید سپس اجازه دهید لباس در سایه خشک شود. هرگز لباس شنای خود را در محیط های آفتابی آویزان نکنید. همچنین توصیه می‌شود که برای شستشو لباس شنا از ماشین لباسشویی کمک نگیرید. هر دوی این موارد باعث آسیب رساندن به جنس مایو شما خواهد شد.

 

  • اندازه متناسب بخرید

 

بزرگترین چالش در زمان خرید لباس شنا زنانه، تعیین اندازه می‌باشد. برای اینکه در زمان خرید با چنین چالشی روبرو نشویم بهتر است اطلاعات دقیقی در باره سایز خود داشته باشید. بنابراین حتماً به سایز مایو دقت کنید چرا که اگر لباس خیلی کوچک یا بزرگ باشد به هیچ وجه احساس راحتی نمی‌کنید و از شنا کردن لذت نخواهید برد. این نکته را هم در نظر داشته باشید که برای اندازه گیری نباید از سایز لباس شنای قبلی خود استفاده بکنید؛ چرا که هیچ وقت با این کار به نتیجه مطلوب نخواهید رسید.

 

  • نیازتان را بشناسید

 

باتوجه به این که در استخر شنا می‌کنید یا فقط آفتاب می‌گیرید؛ ممکن است که نیازمند بازنگری در خریدتان باشید. بنابراین شناسایی آنچه که شما از خرید خود انتظار دارید می‌تواند رفتار هوشمندانه‌ای باشد تا از اتلاف پول و وقت خود جلوگیری کنید. بنابراین با شناسایی نیازهای‌تان و سپس اقدام به خرید لوازم ورش آبی جلوی هدر رفت پولتان را برای تهیه لباس و تجهیزات شنا می‌گیرید و مهمتر از آن متناسب با نیازتان تجهیزات مورد نظر را خریداری خواهید کرد.

 

  • مواد لباس شنا و خرید تجهیزات ورزش آبی

 

در زمان انتخاب لباس شنا حتماً بررسی کنید که از چه موادی ساخته شده است. در زمان کنونی انواع طرح و رنگ برای لباس شنا وجود دارد که اگر می‌خواهید انتخاب شایسته‌ای داشته باشید، باید حتماً اطلاعات کاملی در مورد همه آن‌ها به دست آورید. بعضی از مواد با کلر سازگاری بیشتری دارند و از این رو ماندگاری در طراحی آن‌ها نسبت به لباس‌های شنای دیگر حرف اول را می‌زند. همچنین برخی از لباس‌های شنا از مواد نرم و لوکس‌تری ساخته شده‌اند که ارتباط بیشتری با پوست می‌گیرند.

به طور مثال برای انتخاب یک مایو عادی می‌توانید به سراغ مایو‌هایی از جنس پلی استر بروید. این جنس از مایوها برای مقاومت در برابر کلر ساخته و تولید شدند. همچنین در برابر افتادگی و کمرنگ شدن ۲۰ برابر بیشتر از سایر لباس‌های شنا مبتنی بر Lycra  مقاومت دارند. پیشنهاد می شود صفحه خرید کتانی نایک را مشاهده کنید.

 

ویژگی‌ های لباس شنا مخصوص حرفه ای‌ ها

 

  • مقاومت در برابر کلر
  • زمان خشک شدن بسیار سریع جهت جلوگیری از جذب آب و وزن زیاد
  • دوام بالا و انعطاف پذیری زیاد به صورتی که پس از چند ماه استفاده مداوم ظاهر اولیه خود را حفظ می‌کند
  • ساخته شده از مواد با کیفیت برای شنا‌های رقابتی

بنابراین مهمترین نکته‌ای که باید در زمان خرید لوازم ورزش آبی مد نظر قرار بدهید، جنس تجهیزات می‌باشد. در کناره این مورد باید حتماً سایز دقیق خود را هم بدانید تا پولتان را خرج موردی نکنید که به کارتان نخواهد آمد. همچنین توصیه می‌کنیم ابتدا نیاز خود را شناسایی کنید و متناسب با نیازی که دارید خرید کنید. این کار باعث خواهد شد تا یک خرید استاندارد با حداقل هزینه را داشته باشید.

خوب است به این نکته هم اشاره کنیم که اگر قرار نیست برای مدت زیادی در این ورزش‌ها فعالیت کنید، بهتر است به جای خرید از لوازم برند با هزینه‌های بسیار بالا، هزینه کمتری کنید وزن لوازم ورزشی استاندارد با هزینه پایین استفاده کنید تا به نتیجه برسید. همچنین می‌توانید برای خرید لوازم ورزش آبی از طریق سایت اسپرت باما علاوه بر یک خرید  استثنایی تجربه کیفیت بالا و قیمت مناسب را با ما شریک شد. پیشنهاد می شود صفحه لوازم ورزش های راکتی را نیز مشاهده کنید.

 

نتیجه گیری

 

همانطور که دیدید برای خرید لوازم ورزشی فاکتورهای بسیاری را باید در نظر بگیرید. ما در فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی اسپرت باما این امکان را برای شما به وجود آورده‌ایم تا با کمترین هزینه و بهترین کیفیت را به خانه خود ببرید. بنابراین اگر به سلامت خود اهمیت می‌دهید و به دنبال یک خرید مقرون به صرفه هستید به شما توصیه می‌کنیم با ورود به بخش فروشگاه ما محصول موردنظرتان را خریداری کنید. این نوید را به شما می‌دهیم که پس از اولین خرید مشتری ثابت ما خواهید شد. با اسپرت باما سلامتی را به خانه‌هایتان خواهد آورد. از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم و امیدواریم نکاتی که گفته شد برایتان مفید بوده باشد.

 

ادامه مطلب