دنبال چه سایزی هستید؟
مرتب سازی براساس

کفش ورزشی آندرامور از اسپرت با ما

 

بدیهی است که استفاده از کفش‌های اور جینال و استاندارد بر روی سلامتی و راحتی پا تأثیر بسیار زیادی دارند. متأسفانه امروزه معیار اصلی اغلب افراد برای خرید کفش، زیبایی وشکل و شمایل آن بوده و از این رو توجه خاصی به میزان استاندارد بودن و کیفیت آن نمی‌کنند.

در طول روز تمام وزن بدن شما توسط پا‌هایتان تحمل می‌شوند؛ بنابراین اگر کفش مناسبی نداشته باشید، ممکن است خطرات زیادی شما را تهدید کند. به طور مثال، یک کفش اورجینال می‌تواند رشد قارچ در پا‌های شما را کاهش دهد و با اجازه تنفس به پا‌ها رطوبت آن را تنظیم کند. در ادامه این مطلب قصد داریم تمامی مواردی را که راجع به کفش ورزشی آندرامور باید بدانید برایتان بازگو می‌کنیم، پس با ما همراه باشید. 

ادامه مطلب

صفحه 1 از 2


خصوصیات کفش ورزشی آندرامور

 

برند آندرامور امروزه با تولید کفش‌های مختلف به خصوص کفش‌های ورزشی اورجینال برای زن و مرد، توجه زیادی به کیفیت و سلامت پا‌ها می‌کند. اغلب این کفش‌ها برای فعالیت‌های ورزشی بسیار کاربرد داشته و به گونه‌ای طراحی شده است که پس از استفاده طولانی مدت، شما هیچ گونه احساس ناخوشایندی در پا‌های خود احساس نخواهید کرد. 
لازم به ذکر است که برند آندرامور در تولید کفش کتونی اندر امور تمامی ویژگی‌هایی که هنگام فعالیت‌های ورزشی برای سلامت بدن ضرورت دارد را به خوبی تأمین کرده است. همچنین کفش مناسب هنگام ورزش باعث افزایش بازدهی و عملکرد شما نیز می‌شود، به طوری که این کفش‌ها برای محافظت از پا‌های شما تولید شده‌اند. همچنین هنگام خرید کفش ورزشی اندرامور حتماً به این نکته توجه کنید که این کفش‌ها با بهترین کیفیت ممکن تولید شده‌اند و شما هنگام استفاده میزان انعطاف و راحتی پا‌هایتان را به خوبی احساس خواهید کرد. 

 

تکنولوژی‌های پیشرفته کفش آندامور

 

همان طور که می‌دانید کفش‌های مختلفی از این برند نظیر کفش ورزشی مردانه اندر امور و همچنین کفش زنانه تولید می‌شود. در اغلب موارد نیز این کفش‌ها اسپرت بوده و فرقی میان زنانه و مردانه بودن آن‌ها وجود ندارد و هم بانوان و هم آقایان به راحتی می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. تکنولوژی‌هایی که در این کفش‌های اورجینال به کار رفته، قطعاً شما را حیرت‌زده می‌کند؛ چرا که در کمتر کفشی همچنین ویژگی‌هایی را مشاهده خواهید کرد. 

وجود این تکنولوژی‌ها در کفش‌های آندرامور باعث شده تا در نوع خود منحصر به فرد باشند و این خصوصیات توجه افراد زیادی را به سمت خود جلب کرده است. به طور مثال، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این کفش‌ها تولید با پرینتر سه بعدی بوده که باعث می‌شود تمامی قسمت‌های کفش از زیره گرفته و تمامی موارد دیگر به بهترین شکل ممکن و با ریزترین جزئیات تولید شوند. به دنبال این اتفاق، انعطاف‌پذیری بسیار زیادی در کفش ورزشی اندرامور به وجود آمده است. برای دیدن مدل های کفش نایک به شما پینشهاد می کنیم به صفحه فروشگاه خرید کفش نایک مراجعه کنید.

تکنولوژی HOVR یکی از فناوری‌هایی است که طرف‌داران آندرامور با آن به خوبی آشنا هستند. تمامی فعالیت‌هایی که با کفش ورزشی آندرامور انجام می‌دهید، قطعاً باعث صرف انرژی می‌شود، اما این تکنولوژی باعث بازگشت انرژی به بدن شده و تمامی شوک‌هایی که هنگام فعالیت به بدن وارد می‌شود را جذب خود می‌کند. به همین دلیل، با استفاده از این کفش‌ها شما در طولانی مدت کمتر احساس خستگی خواهید کرد. همچنین این نوع کفش دارای ویژگی‌های بسیار زیاد دیگری است که باعث کاهش رشد بیماری‌های مختلف مانند قارچ می‌شوند و به دلیل جریان مناسب هوا درون پا‌ها هنگام پوشیدن، دیگر پای شما بو نمی‌گیرد. 

برای دیدن مدل های کفش پوما به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه خرید کفش پوما مراجعه کنید.

 

خرید کفش ورزشی آندرامور

 

این برند معروف که در فروش و تولید تجهیزات ورزشی نظیر کفش کتونی و لباس فعالیت دارد، امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده و محصولات این برند نیز به راحتی در کشور ما قابل تهیه هستند. به طور مثال، انواع مختلف کفش ورزشی آندرامور در سایت اسپرت با ما قابل مشاهده بوده و شما می‌توانید تمامی جزئیات و مشخصات آن را در این سایت نیز مشاهده کنید. 

هنگام خرید کفش ورزشی آندرامور اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، این است که کتونی‌هایی که این برند تولید می‌کند، مناسب فعالیت‌های ورزشی است؛ بنابراین شما می‌توانید مطابق با رشته ورزشی خودتان اقدام به تهیه کتونی مناسب کنید. 

همچنین به دلیل محبوبیت بسیار این برند و رونق خرید در ایران، نمونه‌های فیک و کپی بسیار افزایش پیدا کرده که باید به این نکته مهم نیز توجه کنید. کتونی مورد نظر شما باید اورجینال باشد تا تمامی ویژگی‌هایی که قبل‌تر برایتان اشاره کردیم را در بر بگیرد، در غیر این صورت اگر مشابه اورجینال خریداری کنید، تنها چیزی که برا‌یتان می‌ماند، تهدید سلامتی شما خواهد بود. همچنان اگر شما از سایت یا یک مرکز معتبر نیز خرید خود را انجام دهید، دیگران نگران کتونی‌های تقلبی که توسط افراد سودجو روانه بازار شده است، نخواهید بود. 

 

قیمت کفش ورزشی آندرامور اورجینال قطعاً گران‌تر از کتونی‌های فیک و مشابه اورجینال می‌باشد؛ بنابراین اگر کتونی مورد نظر شما قیمت غیر عرف و پایینی داشت، شک نکنید که تقلبی و غیر اورجینال است. همچنین بهتر است نوع کتونی مورد نظر خود را در سایت این برند نیز سرچ کنید و به بررسی آن بپردازید. یکی دیگر از راه‌های تشخیص کتانی فیک، بررسی شماره موجود بر روی کتونی و جعبه آن است که اگر با یکدیگر مطابقت نداشته باشند، نشان‌دهنده فیک بودن کفش است؛ بنابراین حتماً این نکات را رعایت کنید تا در دام سودجویان نیافتید. 

برای دیدن مدل های کتونی آدیداس پیشنهاد می کنیم به صفحه فروشگاه خرید کفش آدیداس مراجعه کنید.

 

کلام آخر

 

به دنبال افزایش محبوبیت و رونق خرید کفش ورزشی اندرامور در میان ورزشکاران و افزایش تقاضا در ایران، نکاتی درباره خرید و کتانی‌های این برند در این مقاله برا‌یتان ارائه کردیم. حتماً هنگام خرید به موارد گفته شده توجه کنید تا یک کفش فیک با نام اورجینال خریداری نکنید. شاید این فکر را کنید که تهیه کتونی‌های این برند که جزء پیشرفته‌ترین کتونی‌های جهان به شمار می‌آیند در کشورمان کمی دشوار باشد، اما اصلاً این طور نیست. سایت‌ها و مراکز معتبری مانند فروشگاه اینترنتی اسپرت با ما امروزه انواع کفش‌های اسپرت و اورجینال این برند را برایتان فراهم کرده و شما می‌توانید با خیالی راحت خرید خود را انجام دهید. 

ادامه مطلب