مرتب سازی براساس

خرید گرمکن ورزشی مردانه از فروشگاه اسپرت با ما

 

ورزش را می‌توان یکی از بهترین فعالیت‌های بدنی دانست که فواید زیادی برای افراد به همراه دارد. ورزش مفید، ورزشی است که بر اساس اصول مشخص شده انجام شود.

یکی از مهم‌ترین نکات برای انجام ورزش خوب و اصولی انتخاب یک لباس مناسب است. باید دانست که لباس مناسب برای انجام ورزش از جمله ابزار ابتدایی و لازم برای ورزش کردن محسوب می‌شود که بدون در دست داشتن آن نمی‌توان برای مدت طولانی ورزش انجام داد. ورزش هم رشته‌های بسیار متنوعی دارد که هر کدام هم تجهیزات خاص خود را دارند.

ادامه مطلب

صفحه 1 از 7


به عنوان مثال دو می‌دانی یک رشته ورزشی پر طرفدار که لباس خاص خود را دارد، گرمکن ورزشی (ست ورزشی مردانه​)  مناسب‌ترین لباس برای شروع ورزش دو محسوب می‌شود. ناگفته نماند که گرمکن ورزشی تنها مختص به دو می‌دانی نیست و برای بسیاری دیگر از رشته‌های ورزشی هم یک لباس مناسب و اصولی محسوب می‌شود. مهم‌ترین نکته در انتخاب گرمکن برای ورزش کردن راحت بودن آن است، به این معنا که طراحی و دوخت آن به گونه‌ای باشد که در حین انجام حرکات ورزشی هیچگونه محدودیتی برای شخص ایجاد نکند. در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص ست ورزشی پسرانه و انواع گرمکن ورزشی و ست لباس ورزشی مردانه کسب کنید. 

 

گرمکن ورزشی چیست

 

اگر بخواهیم در خصوص تاریخچه گرمکن ورزشی توضیح دهیم، باید گفت برای نخستین بار در سال 1964 شکل ابتدایی این مدل لباس مورد استفاده قرار گرفت. در این خصوص جالب است بدانید که استفاده از لباس ورزشی در سال‌های 1960 تا 1970 هم رواج داشت اما در آن زمان از لباس ورزشی بیشتر در موارد غیر ورزشی استفاده می‌شده است.

 

روند استفاده از این مدل لباس ادامه پیدا کرد تا اینکه در سال 1975 لباس‌هایی از جنس پارچه‌های مخصوص برای استفاده توسط ورزشکاران طراحی و دوخته شد. به همین ترتیب استفاده از لباس ورزشی توسط ورزشکاران رواج پیدا کرد و سرانجام در سال 2010 برند‌های مطرحی با تولید محصولات با کیفیت وارد بازار لباس ورزشی شدند. ناگفته نماند که در طراحی و شکل ظاهری لباس‌های ورزشی در گذشته با شکل امروزی این لباس‌ها متفاوت بوده است. 

 

در مجموع به لباس‌های استفاده شده برای انجام ورزش، پوشاک ورزشی گفته می‌شود که دارای تنوع نسبتاً بالایی هم هستند. در بین انواع لباس ورزشی برای مردان، گرمکن ورزشی مردانه برای آقایان کاربرد بیشتری دارد. هدف اصلی استفاده از لباس ورزشی گرم نگه داشتن عضلات بدن به هنگام ورزش کردن است. به خاطر داشته باشید که بلافاصله بعد از ورزش کردن نباید عضلات به سرعت سرد شوند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویژگی ست ورزشی پسرانه با کیفیت با ما همراه باشید. 

 

نکات مهم برای انتخاب لباس ورزشی مردانه

 

از آنجایی که لباس به طور مستقیم با پوست بدن در ارتباط است انتخاب آن از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. برای انتخاب یک لباس ورزشی خوب در ابتدا باید به جنس و پارچه آن توجه داشته باشید. در خصوص جنس مناسب برای لباس ورزشی بهتر است بدانید که ورزش کردن و افزایش تحرک بدن سبب می‌شود تا تعریق هم افزایش پیدا کند. حال اگر لباس ورزشی انتخاب شده توسط شما از الیاف پلاستیکی باشد، عرق بدن جذب لباس نشده و از طرفی دیگر دمای بدن را نیز کاهش می‌دهد که این موضع با هدف اصلی استفاده از لباس ورزشی که گرم نگه داشتن عضلات بدن است تناقض دارد!

 

بهترین جنس برای لباس ورزشی جنس پنبه است. لباس ورزشی پنبه‌ای با جذب تعریق بدن از خیس شدن بدن به هنگام ورزش کردن جلوگیری می‌کند. نکته بعدی برای انتخاب گرمکن ورزشی مردانه توجه به سایز آن است. برخی از افراد تمایل بیشتری به پوشیدن لباس گشاد دارند و برخی هم لباس تنگ را ترجیح می‌دهند! اما بهتر است بدانید انتخاب سایز لباس ورزشی اصول خاص خود را دارد و برای انتخاب مناسب باید این اصول را بدانید.

 

اگر به تازگی ورزش کردن را شروع کرده‌اید پوشیدن لباس ورزشی گشاد یا تنگ به شما پیشنهاد نمی‌شود، زیرا لباس تنگ ممکن است سبب محدود کردن حرکات شما به هنگام ورزش شود و لباس گشاد هم می‌تواند سبب مزاحمت در حین انجام حرکات ورزشی شود. بنابراین بهترین گزینه برای شما انتخاب لباس ورزشی با سایز مناسب است. 

 


در خصوص انتخاب گرمکن ورزشی پسرانه بهتر است به این نکته هم اشاره کنیم که هر لباسی که ظاهر اسپرت دارد لباس ورزشی محسوب نمی‌شود. لباس ورزشی مناسب لباسی است که علاوه بر داشتن کیفیت و جنس مناسب قابلیت شستشو با دست و ماشین لباسشویی را هم داشته باشد. دوام لباس ورزشی هم بسیار مهم می‌باشد. با توجه به اینکه ورزش کردن یک کار منظم و طولانی مدت محسوب می‌شود بهتر است به دوام پارچه و زیپ لباس ورزشی هم توجه داشته باشید تا بتوان برای مدتی از لباس ورزشی استفاده کنید.

 

کیفیت دوخت هم از دیگر عوامل مؤثر بر روی کیفیت لباس ورزشی محسوب می‌شود. در هنگام خرید لباس ورزشی به کیفیت دوخت لباس ورزشی هم توجه کنید. دقت به رنگ و مدل گرمکن ورزشی پسرانه از دیگر نکات مهم برای انتخاب یک لباس ورزشی مناسب و ایده ال است. در انتخاب رنگ و مدل بهتر است طبق علایق خود انتخاب کنید، زیرا لباس یکی از عوامل مشوق افراد برای تحریک افراد به ورزش کردن است. برای دیدن مدل های لباس بسکتبال به شما پینشهاد می شود به صفحه فروشگاه خرید لباس بسکتبال مراجعه کنید.

 

یکی از نکات مشترک بین طرح‌های مختلف انواع گرمکن ورزشی در نظر گرفتن تهویه برای تنفس است. در برخی از مدل‌ها با در نظر گرفتن جیب‌های توری برای لباس تهویه ایجاد می‌کنند و در برخی دیگر از مدل‌های لباس ورزشی هم با در نظر گرفتن آستین چسبی و شکاف زیپ برای لباس تهویه در نظر می‌گیرند. تهویه یکی از مهم‌ترین فاکتور‌های انتخاب لباس ورزشی است.

 

ناگفته نماند که در برخی از مدل‌ها هم انتخاب پارچه مناسب قابل تنفس سبب شده تا در طراحی لباس ورزشی دیگر نیاز به در نظر گرفتن تهویه نباشد، به هر حال هنگام انتخاب لباس ورزشی به قابلیت تهویه و تنفس آن توجه داشته باشید. لباس ورزشی از نظر مقاومت در برابر آب و هوا هم به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند. برخی از انواع آن ضد آب هستند و برخی دیگر هم چنین قابلیتی را ندارند. در این زمینه بهتر است به شرایط آب و هوایی منطقه خود توجه داشته و بر اساس آن لباس ورزشی مناسب انتخاب کنید. برای دیدن مدل های مختلف بادگیر پیشنهاد می شود به صفحه فروشگاه خرید بادگیر مراجعه کنید.

 

قیمت گرمکن ورزشی

 

اگر قصد خرید گرمکن لباس ورزشی پسرانه را دارید، یکی از عوامل مؤثر بر روی انتخاب، قیمت گرمکن ورزشی پسرانه است. در خصوص قیمت گرمکن ورزشی پسرانه (قیمت ست ورزشی مردانه) باید دانست که این فاکتور خود تحت تأثیر عوامل دیگری قرار دارد و برای مشخص شدن قیمت نهایی گرمکن ورزشی باید به این نکات توجه داشته باشید: یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیر‌گذار بر روی قیمت نهایی، جنس پارچه استفاده شده برای دوخت لباس ورزشی است.

 

تفاوت قیمت پارچه در نهایت سبب تفاوت قیمت لباس ورزشی می‌شود. طراحی و کیفیت دوخت را هم می‌توان از دیگر عوامل مهم و تأثیر‌گذار بر روی قیمت‌گذاری لباس ورزشی دانست. در مجموع برای خرید گرمکن ورزشی پسرانه یا خرید ست ورزشی مردانه​  نمی‌توان یک قیمت ثابت برای لباس ورزشی گفت و توضیحات داده شده به درستی نشان‌دهنده تفاوت قیمت مدل‌های مختلف لباس ورزشی مردانه است. برای دیدن مدل های پوشاک زمستانی پیشنهاد می شود به صفحه فروشگاه خرید پوشاک زمستانی مراجعه کنید.

 

به عنوان سخن پایانی باید گفت در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد گرمکن ورزشی پرداختیم. در این خصوص دانستید که ورزش اصولی، ورزشی است که در آن از تمام ابزار و تجهیزات لازم استفاده شده باشد. یکی از مهم‌ترین تجهیزات برای ورزش هم داشتن یک لباس مناسب است. گرمکن را می‌توان از جمله لباس‌های ورزشی دانست که به دلیل گرم نگه داشتن عضلات بدن به هنگام ورزش و همچنین جلوگیری از سرد شدن ناگهانی عضلات برای استفاده در بیشتر ورزش‌ها مناسب است. 

1.قیمت گرمکن ورزشی چقدر است ؟

یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیر‌گذار بر روی قیمت نهایی، جنس پارچه استفاده شده برای دوخت لباس ورزشی است./ طراحی و کیفیت دوخت را هم می‌توان از دیگر عوامل مهم و تأثیر‌گذار بر روی قیمت‌گذاری لباس ورزشی دانست. /

2.برای خرید لباس ورزشی به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

بهترین جنس برای لباس ورزشی جنس پنبه است. لباس ورزشی پنبه‌ای با جذب تعریق بدن از خیس شدن بدن به هنگام ورزش کردن جلوگیری می‌کند. نکته بعدی برای انتخاب گرمکن ورزشی مردانه توجه به سایز آن است. برخی از افراد تمایل بیشتری به پوشیدن لباس گشاد دارند و برخی هم لباس تنگ را ترجیح می‌دهند! اما بهتر است بدانید انتخاب سایز لباس ورزشی اصول خاص خود را دارد و برای انتخاب مناسب باید این اصول را بدانید.

 

ادامه مطلب