مرتب سازی براساس

خرید زانوبند ورزشی از اسپرت با ما

 

ورزش کردن یکی از مفیدترین فعالیت‌ها برای بدن است. در این خصوص توجه داشته باشید که انجام هر یک از حرکات ورزشی نیازمند تجهیزات خاصی است. تجهیزاتی که از آسیب وارد شدن به بدن جلوگیری کرده و سبب می‌شوند تا فعالیت‌های ورزشی بیشترین فایده را برای بدن داشته باشند. یکی از این تجهیزات، زانو بند ورزشی است.

اگر از علاقمندان برنامه‌های ورزشی هستید، حتماً متوجه شده‌اید که در طول انجام بسیاری از بازی‌های ورزشی بازیکنان از زانو بند ورزشی استفاده می‌کنند. استفاده از این زانو بند ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. برخی از ورزشکاران به منظور پیشگیری از وارد شدن آسیب به زانو از آن استفاده می‌کنند، برخی هم به علت آسیب‌های قبلی زانو و جلوگیری از تشدید آن از زانو بند استفاده می‌کنند.

ادامه مطلب


زانو بند انواع مختلفی دارد و هر کدام هم کاربرد‌های خاصی دارد. به همین دلیل هنگام خرید زانو بند ورزشی گزینه‌های زیادی پیش رو دارید. در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد خرید اینترنتی زانو بند کسب کرده و با انواع زانو بند نیز بیشتر آشنا شوید. 

 

مزیت‌ های استفاده از زانو بند

 

خرید زانو بند ورزشی و استفاده آن از آسیب دیدن زانو در حین انجام حرکات ورزشی جلوگیری می‌کند. پوشیدن زانو بند سبب تأمین فشار و گرما در ناحیه زانو می‌شود، به این ترتیب شرایط برای تثبیت زانو بهتر خواهد بود. نقش زانو بند تنها به عنوان یکی از تجهیزات پیشگیری‌کننده نیست! زانو بند برای جلوگیری از تشدید آسیب نیز مناسب است از این رو اگر در ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی هستید هنگام انجام حرکات ورزشی از زانو بند استفاده کنید تا آسیب زانو شما تشدید نشود. حتی اگر زانو دچار آسیب دیدگی شود، باز هم زانو بند نقش محافظتی خود را ایفا می‌کند. در صورت بروز آسیب دیدگی زانو بند از کشیدگی بیش از حد زانو و در نتیجه آسیب بیشتر جلوگیری خواهد کرد. 

برای اینکه زانو بند مناسب خود را خریداری کنید، قبل از انتخاب و خرید زانو بند باید مشخص کنید که چه نوع زانو‌بندی مورد نیاز شما است. نوع زانو بند مناسب با توجه به کاربرد زانو بند برای شما مشخص می‌شود. در ادامه به توضیح بیشتر در خصوص انواع زانو بند می‌پردازیم. کسب اطلاعات در مورد انواع مختلف زانو بند ورزشی انتخاب را برای شما راحت‌تر می‌کند. 

اگر می خواهید مدل های کش cx را ببینید و همچنین از قیمت های آن مطلع بشوید به شما پیشنهاد می شود به صفحه فروشگاه خرید کش cx مراجعه کنید.

 

انواع زانو بند ورزشی

 

زانو بند لولا دار

این نوع زانو بند طراحی خاصی داشته و در قسمت زانو دارای یک لولا است که از مفصل زانو محافظت می‌کند. وجود این لولا در زانو بند سبب می‌شود تا هنگام خم شدن، زانو در زاویه‌ی مناسبی قرار بگیرد. این نوع زانو بند بالاترین سطح پشتیبانی از زانو را دارا است. استفاده از زانو بند لولا دار بهترین گزینه برای افرادی است که دچار زانو درد متوسط تا شدید هستند و همچنین افرادی که در زانو خود احساس بی‌ثباتی دارند. زانو بند لولا دار دارای قابلیت تنظیم است، از این رو افرادی که بعد از انجام عمل‌های خاص مجاز به حرکت بیش از حد زانو نیستند، می‌توانند از این زانو بند استفاده کرده و حرکات آن را محدود کنند. 

برای دیدن مدل های توپ جیم بال و همچنین مطلع شدن از قیمت آنها به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه فروشگاه خرید توپ جیم بال مراجعه کنید.

 

تثبیت‌ کننده زانو

 

نوعی دیگر از انواع زانو بند ورزشی که به منظور راحتی بیشتر و فراهم آوردن پشتیبانی بیشتر از زانو دارای فنر‌های فلزی دوتایی است. این فنر‌های فلزی در کناره‌های زانو بند قرار می‌گیرند، به همین دلیل یک نوع پشتیبانی جانبی را برای زانو ایجاد می‌کنند. این نوع زانو بند علاوه بر پشتیبانی جانبی دارای پشتیبانی داخلی بوده و گرما و فشار هم ایجاد می‌کند. استفاده از تثبیت‌کننده زانو بهترین گزینه برای افرادی است که عضلات و مفاصل ضعیفی دارند. 

 

ساپورت زانو

 

این مدل از زانو بند‌ها در مقایسه با زانو بند‌های لولا دار و تثبیت‌کننده‌های زانو محافظت و پشتیبانی کمتری دارند، با این وجود باز هم از زانو محافظت و پشتیبانی می‌کنند. این نوع علاوه بر ایجاد فشار و گرما در زانو دارای دامنه حرکات انعطاف‌پذیر هستند و بهتر است از این مدل زانو بند در مواردی استفاده شود که آسیب دیدگی زانو بهبود یافته یا صدمات جزئی به زانو وارد شده باشد. ساپورت زانو به دلیل محافظت کمتر سبب می‌شود تا فرد کنترل آگاهانه‌ای بر روی حرکات زانوی خود داشته باشد. استفاده از ساپورت ورزشی بهترین گزینه برای انجام فعالیت‌های ورزشی ساده نظیر پیاده روی است. افرادی که دچار تاندونیت خفیف کشکک شده‌اند و همچنین افرادی که در مراحل پایانی بهبود یافتگی آسیب زانو قرار دارند می‌توانند از این مدل زانو بند استفاده کنند. 

برای دیدن مدل های چرخ رولر و همچنین مطلع شدن ازقیمت آن به شما پیشنهاد میکنیم به صفحه فروشگاه خرید چرخ رولر مراجعه کنید.

 

آستین زانو

 

زانو بند‌های توضیح داده شده بیشتر دارای خاصیت‌های درمانی بوده‌اند، اما آستین زانو بیشتر دارای نقش پیشگیری است و از آسیب وارد شدن به زانو جلوگیری می‌کند. این مدل دارای کمترین میزان محافظت است، اما با فشرده‌سازی مناسب زانو سبب تثبیت زانو هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی شدید می‌شود. برای افزایش قابلیت آستین زانو می‌توان در کنار آن از پد زانو هم استفاده کرد. استفاده از آستین زانو به این افراد پیشنهاد می‌شود: افرادی که دچار درد خفیف زانو هستند، افرادی که به دنبال بهبود یافتن جریان خون در بدن به خصوص پا‌ها هستند، افرادی که تمایل دارند فشار مستقیم وارد شده به زانوی آن‌ها در حین ورزش کردن کاهش پیدا کند. 

 

محافظ زانو

 

همانگونه که از نام این نوع زانو بند مشخص است، کاربرد اصلی آن محافظت از زانو و جلوگیری از آسیب دیدگی زانو است. استفاده از محافظ زانو دامنه حرکتی مناسبی را برای زانو فراهم می‌کند. از این نوع زانو بند بیشتر برای ورزشی‌های تماسی، و مواردی که زانو در معرض آسیب دیدگی قرار دارد استفاده می‌شود. مدل انتخابی شما در قیمت زانو بند ورزشی مؤثر است. 

به عنوان سخن پایانی باید گفت در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد زانو بند ورزشی و قیمت زانو بند ورزشی پرداختیم. دانستید که به منظور محافظت بیشتر از زانو و جلوگیری از آسیب دیدگی زانو بر اثر انجام حرکات ورزشی بهتر است از زانو بند استفاده کنید. خرید اینترنتی زانو بند یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای تهیه زانو بند می‌باشد. برای خرید اینترنتی تجهیزات ورزشی از جمله زانو بند بهترین پیشنهاد برای شما خرید از سایت فروشگاه اسپرت با ما است. فروشگاه معتبری که سال‌های زیادی است در زمینه عرضه تجهیزات ورزشی با کیفیت فعالیت دارد. 

ادامه مطلب