دنبال چه سایزی هستید؟
مرتب سازی براساس

خرید کفش بسکتبال آدیداس از اسپرت با ما

 

ورزش برای سلامتی مهم است و با انجام فعالیت‌های ورزشی می‌توانید، سلامتی و تناسب اندام خود را حفظ کنید. هر ورزشی که انجام می‌دهید، باید ابزار مناسب آن را نیز داشته باشید تا آسیب‌های وارده به بدن شما به کمترین حد برسد.

یکی از ابزار‌های مخصوص و لازم برای انجام هر نوع فعالیت ورزشی، داشتن کفش و کتانی مناسب آن است. کفش مناسب علاوه بر حفظ سلامتی، عملکرد ورزشی شما را نیز به شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد. 

ادامه مطلب

صفحه 1 از 1


برای انجام ورزش‌های مانند والیبال، بسکتبال و. . به کفش‌های مخصوص نیاز دارید. آسیب‌های شایعی مانند پیچ خوردگی پا، کشیدگی تاندون، پارگی رباط صلیبی و. . عموماً به دلیل عدم پوشیدن کفش ورزشی مناسب در هنگام ورزش رخ می‌دهد. یکی از سنگین‌ترین و جذاب‌ترین مسابقات ورزشی، بسکتبال است. برای انجام این ورزش باید کفش‌های مخصوص بسکتبال داشته باشید، اما بهترین برند تولید‌کننده کفش بسکتبال چیست؟ کفش بسکتبال آدیداس چه ویژگی‌های دارد؟ نکاتی که در هنگام خرید کفش بسکتبال آدیداس باید به آن‌ها توجه داشت و. . 

 

خرید کفش بسکتبال آدیداس

 

در هنگام خرید کفش بسکتبال آدیداس باید به نکات زیادی توجه کرد که در ادامه لیستی از این نکات برای شما گرد‌آوری شده است. 

 

•    اولین موضوعی که در هنگام خرید کفش بسکتبال آدیداس باید به آن توجه کرد، میزان راحتی کفش بسکتبال آدیداس است. در بازار نمونه‌های مختلفی از کفش بسکتبال آدیداس وجود دارد و ممکن است، بسیاری ظاهر را به راحتی ترجیح دهند. به شما پیشنهاد می‌شود که به هیچ عنوان این اشتباه را نکنید و راحتی کتونی را به عنوان مهمترین فاکتور در نظر بگیرد. قبل از خرید کفش بسکتبال آدیداس آن را بپوشید و چند بار بپرید اگر احساس کردید که پا‌های شما در حالت طبیعی قرار دارند و کاملاً احساس راحتی دارید، آن را خریداری کنید در غیر اینصورت خرید خود را کنسل کنید. 

برای دیدن مدل های کفش فوتسال پیشنهاد می شود به صفحه خرید کفش فوتسال مراجعه کنید.

 

•    کفش ورزشی باید دقیقاً سایز پای شما باشد اگر کتونی شما گشاد باشد، احتمال پیچ خوردن پای شما وجود دارد. در صورت تنگ بودن کفش بسکتبال آدیداس پا‌های شما تحت فشار قرار می‌گیرند و احتمال کبودی ناخن‌ها وجود دارد. 

 

•    یکی دیگر از نکات مهم که در هنگام خرید کفش بسکتبال آدیداس باید به آن توجه داشت، ارتفاع کفش است. کفش بسکتبال از نظر ارتفاع به سه دسته ساق کوتاه، ساق متوسط و ساق بلند تقسیم‌بندی می‌شوند. کتونی‌های ساق بلند برای حمایت بیشتر از پا ساخته شده‌اند و برای افرادی که در مرکز زمین بازی می‌کنند، مناسب است. کتونی‌های که ساق کوتاه‌تری دارند نیز برای حمایت از مچ پا ساخته شده‌اند با این تفاوت که به نسبت کتونی‌های ساق بلند انعطاف‌پذیری بالاتری دارد. استفاده از این کتونی‌ها به افرادی که در پست کناری بازی می‌کنند یا تازه این ورزش را شروع کرده‌اند، توصیه می‌شود. کتونی‌های ساق کوتاه برای حرکت آزادانه طراحی شده‌اند و بر عکس دو مدل دیگر حمایتی از مچ پا به عمل نمی‌آورد. اگر در پست گارد بازی می‌کنید، یک کتونی ساق کوتاه بهترین گزینه برای شما است. 

 

•    جنس کفش بسکتبال مردانه آدیداس نیز تأثیر زیادی در قیمت و کیفیت آن دارد. در بازار کفش‌های چرم طبیعی، مصنوعی و کرباس وجود دارد. اگر پا‌های شما در حین ورزش به شدت گرم می‌شود به شما توصیه می‌کنیم تا از کفش بسکتبال آدیداس ساخته شده از کرباس خریداری کنید. 

 

•    کفش بسکتبال آدیداس باید رویه نرم، منعطف و محکمی داشته باشد. در هنگام خرید کفش بسکتبال آدیداس به رویه آن توجه کنید؛ اگر کفش ساق کوتاه خریداری کردید از کتونی‌های با رویه نازک استفاده کنید و اگر از کتونی‌های ساق بلند استفاده می‌کنید بهتر است به سراغ کفش بسکتبال آدیداس با رویه ضخیم بروید. 

 

•    زیره کفش بسکتبال یکی از مهمترین نکاتی است که باید در هنگام خرید به آن توجه داشت. زیره کتونی بسکتبال باید به اندازه کافی نرم، ضخیم و دارای شیار باشد تا از لیز خوردن ورزشکار در حین تغییر مسیر جلوگیری کند. 

 

•    قسمت میانی کتونی مهمترین قسمت کفش بسکتبال آدیداس است، این قسمت میزان راحتی و نرمی کفش بسکتبال شما را مشخص می‌کند. 

 

•    مهمترین نکته در هنگام خرید هر محصولی، قیمت آن است. قیمت کفش بسکتبال آدیداس تا حدود زیادی تعیین‌کننده کیفیت آن است، اما این به این معنی نیست که با قیمت کم نمی‌توان یک کفش بسکتبال مناسب تهیه کرد. 

 

قیمت کفش بسکتبال آدیداس

 

با توجه به قیمت روز افزون دلار، خرید کتونی بسکتبال آدیداس کمی با مشکل روبه‌رو شده است. در ادامه به برخی از بهترین کفش‌های بسکتبال آدیداس از نظر قیمت اشاره شده است. اگر قصد خرید کفش های نایک را دارید به شما پیشنهاد می کنیم برای دیدن مدل ها به صفحه فروشگاه خرید کتونی نایک مراجعه کنید.

 

•    کفش بسکتبال آدیداس طرح Adidas Dame 7 Rose City Fy1990:

 

کفش بسکتبال مردانه آدیداس مدل Adidas Dame 7 Rose City Fy1990 یکی از بهترین کتونی‌های موجود در بازار است. این کتونی ساق کوتاه با قیمتی نزدیک به پنج میلیون تومان همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. برای دیدن مدل های زیبا و متنوع کفش بسکتبال برند نایک می توانید به صفحه فروشگاه خرید کتونی بسکتبال نایک مراجعه کنید.

 

•    کفش بسکتبال مردانه آدیداس مدل HARDEN VOL. 6 BASKETBALLSCHUH: 

 

اگر به دنبال یک کفش ورزشی حرفه‌ای هستید، بهترین گزینه خرید برای شما این مدل است. این مدل قیمت بالاتری به نسبت سایر کتانی‌های بسکتبال دارد. این کفش بسکتبال با یک زیره بوست طراحی شده است و فوق‌العاده راحت است. قیمت این کفش بسکتبال مردانه حدود 13 میلیون تومان است. 

برای دیدن مدل های کفش جردن پیشنهاد می شود به صفحه فروشگاه خرید کفش جردن مراجعه کنید.

 

•    کفش بسکتبال آدیداس مدل OWNTHEGAME: 

 

این کتونی زیبا با ساق متوسط برای بازیکن‌های کناری یک گزینه بسیار مناسب به شمار می‌رود. اگر قصد خرید کفش بسکتبال آدیداس مدل OWNTHEGAME را دارید، بهتر است بدانید که قیمت این کفش ورزشی حدود 4 میلیون تومان است. اگر می خواهید مدل های متونع کفش های برند آندرآمور رو ببینید می توانید به صفحه فروشگاه خرید کفش بسکتبال آندرآمور مراجعه کنید.

 

•    کف بسکتبال آدیداس مدل TRAE YOUNG 1 BASKETBALLSCHUH: 

 

این مدل کفش بسکتبال آدیداس یکی از جدیدترین کفش‌های آدیداس است. این کفش وزن بسیار کمی دارد و به شما کمک می‌کند تا در زمین بازی بی‌نهایت چابک باشید. قیمت کفش بسکتبال آدیداس مدل TRAE YOUNG 1 BASKETBALLSCHUH حدود 11 میلیون تومان است. 

برای دیدن کفش های آدیداس به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه فروشگاه خرید کفش آدیداس مراجعه کنید.

 

سخن پایانی

 

معمولاً کتانی‌های بسکتبال قیمت بالاتری به نسبت سایر کتونی‌های موجود در بازار دارند و شما برای خرید باید بیشتر هزینه کنید. در بازار نمونه‌های تقلبی و کپی بسیار زیادی وجود دارند که به شما خرید این کتونی‌ها را به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌کنیم. اگر به دنبال خرید یک کفش بسکتبال آدیداس اصل هستید به سراغ نمایندگی‌های فروش حضوری و معتبر بروید یا یک سایت خرید آنلاین معتبر را پیدا کنید و خرید کفش بسکتبال را انجام دهید. اگر شما هم در خصوص خرید کفش بسکتبال آدیداس نکته‌ای دارید، در قسمت دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید. 
 

ادامه مطلب