مرتب سازی براساس

خرید رویه راکت پینگ پونگ از اسپرت با ما

یکی از مهم‌ترین بخش‌های راکت پینگ پونگ رویه آن است. در دهه 1900 میلادی، راکت‌های تولید شده از تیغه چوبی و با رویه پلاستیکی عرضه می‌شدند، اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، رویه راکت پینگ پونگ دستخوش تغییرات زیادی شده است. انتخاب رویه مناسب و باکیفیت، باعث می‌شود تا سرعت توپ افزایش پیدا کند. ورزشکاران حرفه‌ای برای غلبه بر حری

ادامه مطلب

صفحه 1 از 1


انواع رویه راکت پینگ پونگ

 

تنوع رویه های راکت پینگ پنگ بالاست، لذا ورزشکاران حرفه‌ای بر اساس سبک بازی خود می‌توانند بهترین رویه‌های بازار را خریداری کنند. از انواع رویه راکت پینگ پونگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رویه صاف

رویه صاف معمولی‎‌ترین و ابتدایی‌ترین رویه راکت پینگ پونگ است که برای مباحث آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول دارای یک لایه پلاستیکی سبک به همراه یک لایه اسفنجی بوده که از عاج تشکیل شده است. رویه لایه صاف سطح تماس زیادی با توپ دارد که این امر باعث ایجاد خاصیت فنری در راکت می‌شود. رویه صاف به افراد این امکان را می‌دهد که بتوانند سرعت ضربه زدن به توپ را افزایش دهند. کودکان و کسانی که به تازگی قصد دارند تا یادگیری ورزش پینگ پونگ را در برنامه خود قرار دهند، می‌توانند رویه صاف را خریداری کنند. شما برای خرید چوب راکت می‌توانید به صفحه خرید چوب راکت پینگ پونگ مراجعه کنید.

  • سطوح دانه دار از خارج

در رویه راکت پینگ پونگ زمانی که سطوح دانه‌دار از خارج باشد، سرعت و پیچ توپ نیز در هنگام ضربه زدن افزایش می‌یابد. بازیکنانی که ورزش پینگ پونگ را به شکل حرفه‌ای دنبال می‌کنند، می‌توانند این رویه را خریداری کنند. این رویه از یک طرف به شکل صاف و از طرف دیگر به شکل عاج‌دار طراحی شده است. دانه‌های عاج این رویه کوتاه و ضخیم هستند تا ورزشکاران کنترل بیشتری بر روی توپ داشته باشند. در ورزش پینگ پونگ داشتن تسلط کافی بر روی راکت، تضمین کننده موفقیت است. برای خرید راکت می‌توانید به صفحه خرید راکت پینگ پنگ مراجعه نمایید.

  • سطح عاج دار ویژه

عاج‌های تعبیه شده بر روی این راکت دارای سطح بلند و باریک است که برای بازی‌های دفاعی مناسب است. رویه بلندتر از نرمی بیشتری برخوردار است و به افراد این امکان را می‌دهد که برای دفاع کردن، کنترل بهتری بر روی راکت و توپ داشته باشند. اگر بخواهید از حملات پی در پی برای پیروزی بر رقبا استفاده کنید، این رویه راکت پینگ پونگ مناسب سبک بازی شما نیست. توپ پینگ پونگ را نیز می‌توانید از صفحه خرید توپ پینگ پنگ خریداری نمایید.

 

انتخاب رویه راکت بر اساس سبک بازی

در بازی پینگ پونگ هر بازیکن برای غلبه بر رقیب باید سبک بازی مختص به خود را داشته باشد. تطابق سبک بازی با رویه انتخاب شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. عملکرد چوب راکت و رویه به تنهایی می‌تواند نتیجه بازی را رقم بزند. در صورتی که خرید رویه راکت پینگ پونگ بر اساس سبک بازی انتخاب شود، می‌تواند رضایت بیشتری را به دنبال داشته باشد. از انواع سبک بازی پینگ پونگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سبک بازی دفاعی

در این حالت بازیکن قصد دارد تا با انتخاب سبک دفاعی، کنترل بیشتری بر روی توپ داشته باشد. زمانی که قدرت رقیب بیشتر است، برای کنترل بازی، انتخاب سبک دفاعی منطقی به نظر می‌رسد. 

  • سبک بازی همه جانبه

استفاده از تکنیک‌های منحصر به فرد TT در این شیوه مرسوم است. بازیکن در این حالت ترجیح می‌دهد تا با یک دفاع منطقی، سرعت گردش توپ را افزایش دهد و در زمان مناسب، حملات پی در پی را برنامه ریزی کند.

  • سبک بازی تهاجمی

در این حالت بازیکن با انتخاب یک شیوه استراتژیک، از رویه راکت پینگ پونگ به عنوان آنتی پیچ استفاده می‌کند تا بتواند بازی تهاجمی را به نمایش بگذارد. در بازی تهاجمی فرد قصد دارد تا با استفاده از رویه مناسب، ضربه‌های هماهنگ و سرعتی را به توپ وارد کند.

 

سختی اسفنج رویه راکت

با توجه به موارد گفته شده انتخاب رویه راکت پینگ پونگ از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از بخش‌های رویه راکت پینگ پنگ، اسفنج بوده که در چند ضخامت تولید و عرضه شده است. هر چه اسفنج راکت ضخیم‌تر باشد، کنترل آن سخت‌تر است. نرم‌ترین اسفنج راکت 32 درجه و سخت‌ترین آن 47 درجه است. اسفنج نرم به بازیکنان این امکان را می‌دهد که کنترل بهتری بر روی توپ داشته باشند. در این حالت سرعت ضربه زدن کم اما چرخش توپ به بهترین شکل انجام می‌شود. اسفنج با ضخامت متوسط، باعث ایجاد کنترل بهتر توپ می‌شود. اسفنج‌های سخت نیز سرعت چرخش توپ را به شکل قابل توجهی افزایش می‌دهند. برای تنوع سبک‌های بازی، ضخامت انتخابی اسفنج باید به شرح زیر باشد:

  • سبک بازی دفاعی: 1 تا 1.5 میلی‌متر
  • سبک بازی متعادل: 1.5 تا 2 میلی‌متر
  • سبک بازی هجومی: 1.8 تا حداکثر میلی‌متر

 

قیمت رویه راکت پینگ پونگ

یکی از موضوعات مهم در هنگام خرید رویه راکت پینگ پونگ، توجه کردن به قیمت آن است. بر اساس سبک بازی می‌توان انواع رویه‌های موجود در بازار را خریداری کرد. اگر برای شروع کار قصد دارید تا یک رویه مناسب خریداری کنید، بهتر است به دنبال رویه ارزان قیمت باشید. قیمت رویه راکت پینگ پونگ بر اساس موارد مختلف نظیر کیفیت رویه، ضخامت محصول، اسفنج به کار رفته در آن، نوع برند تولید کننده و... تعیین می‌شود.

همان‌طور که در بالا به آن اشاره شد، انتخاب نهایی رویه بر اساس سبک بازی بازیکنان تعیین می‌شود. افرادی که به شکل حرفه‌ای در این ورزش حضور دارند، باید به دنبال خرید رویه باکیفیت باشند. یک رویه مناسب و استاندارد می‌تواند نتیجه نهایی بازی را رقم بزند.

 

خرید اینترنتی رویه راکت پینگ پونگ

تنوع رویه‌ راکت پینگ پنگ بسیار بالاست؛ لذا خریداران قبل از خرید نهایی بهتر است نسبت به انواع رویه راکت پینگ پونگ اطلاعات بیشتری کسب کنند. در این بخش به مهم‌ترین جزئیات رویه راکت پینگ پونگ پرداخته شده است. اگر بخواهید بهترین رویه را متناسب با نیاز خود خریداری کنید، بهتر است در صورت نیاز با بخش پشتیبانی تماس گرفته و سؤالات خود را مطرح کنید. خرید اینترنتی رویه راکت پینگ پونگ به خریداران این امکان را می‌دهد که با صرفه جویی در هزینه‌های خود، بهترین محصول را خریداری کنند. در این صفحه انواع رویه راکت پینگ پونگ قرار گرفته است تا ورزشکاران با توجه به نیاز خود، هوشمندانه‌ترین انتخاب را داشته باشند و محصول خریداری شده را درب منزل تحویل بگیرند.

ادامه مطلب