مرتب سازی براساس

خرید مانع کنز از اسپرت با ما

 

برای ورزشکارانی که رشته‌های هوازی نظیر فوتبال را انجام می‌دهند، داشتن چابکی و چالاکی بسیار حائز اهمیت است که در این زمینه خرید موانع ورزشی و استفاده از محصولات مرتبط در تمرینات می‌تواند به آنها کمک کند تا بتوانند سریع‌تر به هدف تمرینی خود برسند.

وجود موانع ورزشی هم در تمرینات گروهی و هم در تمرینات انفرادی باعث ایجاد انگیزه در ورزشکاران و همچنین بالا رفتن کیفیت تمرین می‌شود و می‌تواند دست مربی را نیز برای افزایش آمادگی جسمانی و تمرینات باز بگذارد. در این میان یکی از موانع کاربردی به خصوص برای ورزش فوتبال مانع کنز یا بشقابی است؛ لذا در صورتی که قصد خرید مانع کنز را با بهترین قیمت بازار دارید، برای انتخاب نمونه مناسب و با کیفیت تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

ادامه مطلب


مانع کنز یا بشقابی چیست؟

 

مانع کنز یا بشقابی یکی دیگر از انواع موانع ورزشی مورد استفاده در تمرینات فوتبال می‌باشد که معمولاً از جنس پلاستیک نرم با کیفیت بالا تولید می‌شود، در برابر ضربه و شکستن مقاوم بوده و به راحتی تغییر شکل نمی‌دهد. این نوع از موانع برای هر رشته ورزشی که نیاز به پرش، تمرینات سرعتی و چابکی دارد، بسیار مناسب و کاربردی است. شکل گنبدی مانع بشقابی باعث می‌شود تا در هنگام افتادن و زمین خورد بازیکنان بر روی آن، صدمه و آسیبی به آنها وارد نشود. علاوه بر این پایداری مانع بر روی زمین بیشتر شده و از تکان خوردن آن به وسیله باد جلوگیری می‌کند.

موانع بشقابی یا کنز در قالب‌های رنگی متنوع تولید می‌شوند تا از زمین ورزشی و تجهیزات دیگر تمرینی تمایز داده شوند. با توجه به اینکه برای تمامی رشته‌های ورزشی که نیاز به چابکی و سرعت دارند، انجام تمرینات چابکی بسیار مهم است، این محصول قابل استفاده بوده و با انجام این تمرینات چابکی، شما به راحتی می‌توانید هماهنگی بین عصب و عضله و همچنین سرعت تفکر خود را ارتقا و بهبود ببخشید. 

لازم است بدانید که تمرینات چابکی به تمریناتی می‌گویند که توانایی تحرک و جنب و جوش را در فرد سرعت می‌دهد، بنابراین شما با قرار دادن این تمرینات که با موانع ورزشی نظیر مانع کنز انجام می‌شود، می‌توانید هم باعث قوی‌تر شدن اندام‌های پایین تنه خود شوید و سرعتتان را افزایش دهید و هم احتمال آسیب دیدگی را در هنگام تمرین کاهش دهید. این موانع ورزشی همچنین قدرت دریبل، عکس‌العمل، سرعت و تکنیک در بازیکنان را افزایش می‌دهند و به همین دلیل در تمامی باشگاه‌ها و تیم‌های فوتبال از این محصولات برای تمرین استفاده می‌کنند.

اگر میخواهید مدل های مانع نیزه ای را ببینید و از قیمت های آن مطلع شوید به شما پیشنهاد میکنیم به صفحه فروشگاه خرید مانع نیزه ای مراجعه کنید.

 

ویژگی موانع تمرینی کنز یا بشقابی

 

  • اندازه مانع کنز یا بشقابی معمولاً 20 سانتیمتر و دارای سایز بندی استاندارد است.
  • جنس موانع بشقابی از نوع پی وی سی می‌باشد.
  • این محصولات ورزشی از پلاستیک نرم تولید شده که تضمین کننده ثبات و دوام آنها است.
  • مانع بشقابی برای تمامی تمرینات ورزشی زمینی و میدانی نظیر والیبال، فوتبال، تنیس، بسکتبال و دیگر رشته‌های ورزشی، حتی دو و میدانی مناسب بوده و شما می‌توانید از آنها در فضای باز یا داخلی استفاده کنید.
  • موانع کنز از مواد پی وی سی (PVC) با کیفیت بالا، طراحی لبه ضخیم کننده، با سطح صاف و خطوط ضد لغزش، بدون بو، غیرسمی و بادوام تولید شده‌اند.
  •  مانع بشقابی برای صرفه جویی در فضا و ذخیره سازی سریع به راحتی بر روی هم قرار می‌گیرند.
  • این محصول در چهار رنگ نارنجی، گلبهی، زرد و صورتی تولید می‌شوند.
  • شما می‌توانید موانع کنز را در باشگاه‌های ورزشی یا زمین چمن مصنوعی استفاده نمایید.
  • قیمت مانع کنز مناسب و مقرون به صرفه است.

 

در صورتی که قصد خرید اینترنتی مانع کنز یا بشقابی را برای انجام تمرینات ورزشی دارید، بهتر است از فروشگاه‌های معتبر این محصولات را خریداری کنید تا از کیفیت و دوام آنها مطمئن شوید. در این خصوص می‌توانید موانع ورزشی کنز موجود در فروشگاه آنلاین اسپرت با ما را مشاهده کنید و پس از بررسی ویژگی‌های محصول، آن را سفارش دهید.

برای دیدن مدل های مانع مخروطی و اطلاع از قیمت های آن به شما پیشنهاد میکنیم به صفحه خرید مانع مخروطی مراجعه کنید.

 

کاربرد مانع کنز یا بشقابی

 

این محصول که به کنز تمرین یا مانع تمرینی هم معروف است، قابلیت‌هایی را ارائه می‌دهد تا مربی این امکان را داشته باشد در زمان مشخص و محدود بتواند تمرینات مختلفی را برای بازیکنان خود برنامه ریزی و سازماندهی کند که نتیجه این فرایندها بهبود کیفیت بازی تیمی و فردی و همچنین افزایش مهارت و سرعت در افراد خواهد بود. با توجه به اینکه عدم دید ناظر به موانع ورزشی از فواصل دور یکی از مسائلی است که باعث دغدغه مربیانی شده که تیم خود را در زمین‌های بازی چمن مصنوعی مستقر می‌کنند، این محصولات در سایز بندی استاندارد (20×20×20 سانتیمتر) تولید شده‌اند تا امکان دید مناسب از فواصل دور را به بازیکنان ارائه دهند و در هنگام انجام تمرینات ورزشی از سردرگمی آنها جلوگیری کنند.

 

موانع ورزشی بشقابی یا کنز در رنگ بندی‌های متنوع تولید می‌شوند تا علاوه بر متضاد بودن با دیگر اشیای موجود در محیط پیرامون خود، بتواند به ایجاد محیطی خوشایند و گرم برای بازیکنان کمک کنند. این محصولات به علت اینکه برای بازیکنان در هنگام دویدن با سرعت، به راحتی قابل دید باشند و همچنین در حین دویدن و زمین خوردن آسیبی به آنها وارد نکنند، به صورت ساختاری گنبدی شکل تولید شده‌اند و استحکام مواد به کار رفته در ساخت این موانع به گونه‌ای است که هنگام تمرین و بر اثر اصابت و ضربه، دچار آسیب و خرابی نمی‌شوند.

 

موانع ورزشی کنز یا بشقابی که به منظور نشانه گذاری بر روی سطح زمین فوتبال چمن طراحی شده‌اند، با هدف تمرین و افزایش قدرت مانور افراد طراحی و تولید شده‌اند و خاصیت ضد خورده شدگی در آنها باعث می‌شود هنگام برخورد کفش با مانع، دچار شکستگی ‌نشوند و توانایی حفظ حالت خود را در برخوردها حفظ ‌کنند. 

 

اگر میخواهید مدل های مانع اسکیتی را ببینید و از قیمت آن مطلع شوید به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه فروشگاه خرید مانع اسکیتی مراجعه کنید.

 

از کدام فروشگاه معتبر خرید مانع کنز یا بشقابی را انجام دهیم؟

 

در حال حاضر فروشگاه‌های زیادی اقدام به فروش و عرضه تجهیزات ورزشی از جمله مانع کنز یا بشقابی نموده‌اند که در این میان فروشگاه آنلاین اسپرت با ما یکی از معتبرترین مراکز بوده و همواره تلاش کرده محصولات با کیفیت و مرغوب را از برندهای مطرح در اختیار مشتریان خود قرار دهد.  بنابراین، اگر شما هم تمرینات رشته فوتبال، بسکتبال، والیبال و... را انجام می‌دهید و قصد خرید مانع کنز یا بشقابی را به صورتی اینترنتی دارید یا اینکه می‌خواهید از قیمت مانع کنز مطلع شوید، می‌توانید به توجه به نیاز خود این محصول را از فروشگاه ما انتخاب و خریداری کنید.

ادامه مطلب