مرتب سازی براساس

خرید انواع کش پیلاتس

کش پیلاتس با رنگ‌بندی‌های مختلفی تولید شده و هر کدام از آن‌ها می‌توانند برای انجام تمرینات ورزشی و همچنین تمرینات فیزیوتراپی مورد استفاده قرار گیرند.

ادامه مطلب


انواع کش را به طور حتم در باشگاه‌ها دیده‌اید و یا حداقل نام مختلف آن‌ها را چندین بار شنیده‌اید. استفاده کردن از این محصولات می‌تواند در فرایند بدنسازی و پرورش اندام، کمک بسیار زیادی به افراد ورزشکار باشد. در این مطلب سعی کرده‌ایم که هر چه بهتر و بیشتر شما را با انواع کش پیلاتس بدنسازی آشنا کنیم تا از آن‌ها استفاده کنید.

برای خرید کش پیلاتس و مدل‌های مختلفی که دارد، بهتر است اطلاعات جامعی جمع‌آوری کنید تا تصمیم درستی در این باره داشته باشید. در خرید تجهیزات ورزشی توجه به کیفیت بسیار حائز اهمیت بوده و با خرید از مرجعی معتبر خیال شما آسوده خواهد بود که محصول مورد نظرتان بادوام و باکیفیت است.

 

کش پیلاتس چیست؟

 

کش پیلاتس در حقیقت به لوازم ورزشی گفته می‌شوند که با رنگ‌بندی‌های مختلفی تولید شده و هر کدام از آن‌ها می‌توانند برای انجام تمرینات ورزشی و همچنین تمرینات فیزیوتراپی مورد استفاده قرار گیرند. این کالا‌ها دارای میزان مقاومت‌های مختلف و همچنین دارای رنگ‌های متنوعی می‌باشند. هر رنگ نشان‌دهنده کاربرد مختلف و منحصر به فرد آن محصول است.

 

مزیت‌های استفاده از کش پیلاتس

 

در پی استفاده کردن از این محصولات و لوازم ورزشی، متوجه می‌شوید که این کالاها مزیت‌های مختلفی دارند. به طور کلی این لوازم ورزشی برای سه هدف عمده تولید می‌شوند که عبارت‌اند از:

 

  • افزایش نیروی استقامتی

 

اولین مزیت آن است که با استفاده از کش‌های ضخیم‌تر می‌توانید تمرینات استقامتی بیشتری را انجام دهید و میزان مقاومت بدنتان را بالاتر ببرید.

 

  • افزایش نیروی کششی

 

کاربرد بعدی مربوط به افزایش دادن میزان نیروی کششی است. زمانی که از کش‌های سبک‌تر و نازک‌تر استفاده کنید، می‌توانید تمرینات کششی خود را با آن‌ها انجام دهید و بدنتان را در حالت بهتری نگهدارید.

 

  • افزایش قدرت بدنی

 

هر چقدر از کش‌های ضخیم‌تر و محکم‌تری بتوانید استفاده کنید، متوجه می‌شوید که امکان ارتقا دادن قدرت بدنی شما نیز بیشتر خواهد شد، بنابراین اگر به دنبال بهبود شرایط و قدرت بدنی خود هستید، بهتر است از این لوازم ورزشی استفاده کنید و به فکر انتخاب و خرید کش پیلاتس مناسب از یک فروشگاه معتبر باشید.

 

انواع کش پیلاتس

 

انواع کش پیلاتس را می‌توانیم در چند دسته تقسیم‌بندی کنیم. با توجه به این دسته‌بندی‌ها می‌توانیم به راحتی متوجه شویم که این محصولات چگونه می‌توانند بر روی سلامتی ما تأثیر داشته باشند. به طور کلی انواع کش پیلاتس شامل موارد زیر می‌شود:

حلقه‌ای

محصولاتی که از نوع حلقه‌ای هستند، بیشتر برای تقویت کردن عضلات قسمت پایین تنه مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع از محصولات غالباً طولی بین ۳۰ الی ۶۰ سانتی‌متر دارند و مقاومت بالایی را نیز از خودشان نشان می‌دهند.

دسته دار

کش‌های دسته دار دسته بعدی هستند که باید آن‌ها را بشناسید. این مدل از لوازم ورزشی هم برای تمرینات مقاومتی و هم برای تمرینات کششی می‌توانند استفاده شوند. حتی امکان استفاده از کش‌های دسته دار به جای هالتر نیز می‌تواند برای تقویت کردن برخی از عضلات بدن کاربردی و مفید باشد.

نواری

دسته سوم که با نام کش‌های نواری شناخته می‌شوند، با نام لوازم بارفیکس نیز معروف هستند. اگر در زمان خرید کش پیلاتس، این نوع از محصولات را انتخاب کنید، می‌توانید هم حرکات کششی، هم حرکات استقامتی و هم حرکات قدرتی را با آن‌ها تمرین نمایید.

 

نکات مهم در استفاده از کش پیلاتس

 

چندین نکته مهم وجود دارد که در خصوص استفاده کردن از کش پیلاتس می‌توانید به این نکته‌ها توجه کنید. مسلماً زمانی که این موارد و نکات را می‌خوانید، متوجه می‌شوید که چگونه باید کالای مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.

 

  • عرض کش

 

این محصولات دارای عرض‌های مختلفی هستند. با این حال عرض این کش‌ها می‌تواند تقریباً برای همه افراد گزینه مهمی باشد.

 

  • طول کش

 

طول کش‌های پیلاتس نسبت به عرض آن‌ها دارای تفاوت‌های بیشتری می‌باشند. معمولاً طول کش‌ها به نحوی طراحی می‌شوند که افراد با قد‌های مختلف بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. طول کش پیلاتس را حتماً با توجه به قد خودتان انتخاب کنید. در صورتی که قدتان کوتاه است، به سراغ خرید انواع کش پیلاتس کوتاه‌تر بروید که در زمان ورزش کردن دچار مشکل نشوید.

 

  • میزان مقاومت کش

 

اگر این محصولات را در دستتان بگیرید، متوجه می‌شوید که مقاومت برخی از آن‌ها بسیار بیشتر بوده و برخی دیگر را نیز به راحتی می‌توانید با دست خود را باز کنید و بکشید. این مسأله سبب می‌شود تا کمی دچار سردرگمی شوید. اگر برای اینکه بتوانید تمرینات مقاومتی انجام دهید نیاز به این لوازم دارید، بهتر است به سراغ مواردی بروید که محکم‌تر هستند. این در حالی است که اگر صرفاً برای انجام حرکات کششی از کش پیلاتس استفاده می‌کنید، بهتر است به سراغ مواردی بروید که مقاومت کمتری دارند، چراکه به راحتی می‌توانید آن‌ها را باز کنید.

 

  • برند تولید‌کننده

 

در هنگام خرید انواع کش پیلاتس توجه به برندی که کش‌های مورد نظر را تولید می‌کند، نیز نکته بسیار مهم است. در هر برندی، برخی از فاکتور‌ها رعایت می‌شود. به طور مثال، کیفیت پلاستیک و مواد اولیه که برای تولید کش پیلاتس استفاده می‌شوند، در برخی از کارخانه‌ها بسیار مهم هستند؛ بنابراین اگر به دنبال خرید این لوازم ورزشی هستید، حتماً برند‌هایی را انتخاب کنید که از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار باشند.

 

  • جنس کش پیلاتس

 

جنس تمامی کش‌های پیلاتس از پلاستیک‌های ارتجاعی تأمین می‌شود که دارای قدرت کشسانی بسیار بالایی هستند. در صورتی که در هنگام خرید این محصولات متوجه شدید آن چیزی که مورد نظر شما است، بیش از اندازه شل است، بهتر است از انتخاب آن صرف نظر کنید.

 

  • قیمت

 

قیمت کش پیلاتس می‌تواند مؤلفه مهمی باشد که در هنگام خرید باید به آن دقت کنید. معمولاً این لوازم با توجه به ضخامت و همچنین مقاومتی که دارند، انتخاب می‌شوند. همین مسأله سبب می‌شود که محصولات ضخیم‌تر و محکم‌تر، قیمت‌های بالاتری نیز داشته باشند.

 

  • خرید تجهیزات ورزشی از فروشگاه معتبر

 

این روز‌ها اکثر افراد به روش آنلاین خرید‌های مختلف خود را انجام می‌دهند. مزایایی که این روش دارد باعث شده تا افراد این شیوه را برای تهیه محصولات انتخاب کند، اما به نکات مهمی باید در این راهکار توجه داشت. با انتخاب یک فروشگاه آنلاین معتبر و با سابقه اکثر مشکلات حل خواهد شد.

یکی از معتبرترین فروشگاه‌ها در زمینه وسایل ورزشی، مجموعه اسپرت با ما است که در عرضه محصولات اورجینال با قیمت مناسب شناخته می‌شود. شما نیز می‌توانید انواع کش و کفش را از این فروشگاه به راحتی سفارش دهید و مرغوب‌ترین محصولات را تهیه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌های مندرج در سایت تماس بگیرید.

 

کلام پایانی

استفاده از کش پیلاتس و خرید انواع کش پیلاتس بدنسازی و پرورش اندام می‌تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. این نوع از کالا‌ها و لوازم ورزشی هم در بدنسازی و هم در فیزیوتراپی مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ بنابراین لازم است تا حتماً این لوازم را با دقت خریداری کنید که از بابت کیفیتی که دارند، مطمئن شوید.

محصولات کش پیلاتس را می‌توانید از فروشگاه‌های معتبر و معروفی به نام اسپرت با ما تهیه کنید. این فروشگاه بهترین، باکیفیت‌ترین و همچنین قیمت مناسب‌ترین لوازم ورزشی و ست ورزشی را به شما عرضه می‌کند که می‌توانید به راحتی انتخاب مناسبی از بین گزینه‌های ارائه شده داشته باشید.

ادامه مطلب