مرتب سازی براساس

خرید بند تی آر ایکس از اسپرت با ما

 

دنیای ورزش و تمرینات ورزشی بسیار گسترده است. حرکات ورزشی دامنه گسترده‌ای دارند و هر کدام هم کاربرد‌های خاصی داشته و به هدف‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

یکی از تمرینات قدرتی پر کاربرد تمرینات تی آر ایکس نام دارد. تمرینات ورزشی که به راحتی می‌توان آن‌ها را در محیط خانه هم انجام داد. ناگفته نماند که شرط انجام دادن تمرینات تی آر ایکس در محیط خانه داشتن تجهیزات مورد نیاز برای انجام این ورزش است. جالب است بدانید در ابتدا تنها ورزشکاران حرفه‌ای و نظامیان ارتش این حرکات ورزشی را انجام می‌دادند، به تدریج در بین سایر مردم رواج پیدا کرد و امروزه شاهد انجام تی آر ایکس توسط افراد مختلف با سطح مهارتی متفاوت هستیم.

ادامه مطلب


در این مقاله قصد داریم به توضیح بیشتر در خصوص ورزش تی ار ایکس و ابزار‌های لازم برای انجام آن از جمله بند تی آر ایکس بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید. 

 

لوازم مورد نیاز ورزش تی آر ایکس

 

اصلی‌ترین ابزار برای انجام دادن حرکات ورزشی تی آر ایکس بند تی آر ایکس است. یک بند مستحکم و بسیار قوی که بر روی آن جای قرار‌گیری دست و پا تعبیه شده است. این بند را از سقف آویزان می‌کنند. این مدل بند از جنس بند‌های چتر بازی است و بهتر است بدانید که این بند‌ها دارای خاصیت کشسانی نیستند. همانگونه که گفته شد اصلی‌ترین ابزار برای انجام دادن حرکات تی آر ایکس بند است، اما این جمله به این معنا نیست که برای انجام دادن این حرکات ورزشی داشتن بند کافیست! از دیگر لوازم مورد نیاز سازه تی آر ایکس است. سازه‌ای که از آن برای نصب کردن بند بر روی سقف استفاده می‌شود. از دیگر وسایل مورد نیاز هم می‌توان به بالشتک تمرین، طناب درختی و تسمه برای نصب به صورت افقی اشاره کرد. بیشتر تولید‌کنندگان سایر وسایل مورد نیاز را در یک بسته قرار داده و به فروش می‌رسانند. از این رو برای خرید لوازم تی آر ایکس نیاز به نگرانی نیست و سایر تجهیزات را می‌توانید یکجا تهیه کنید. 

اگر میخواهید درمورد کش cx اطلاعاتی داشته باشید به شما پیشنهاد میکنیم به صفحه خرید کش cx را مراجعه کنید.


راهنمای خرید بند تی آر ایکس

 

بند تی آر ایکس به مجموعه‌ای از بند‌های آویزان گفته می‌شود که دارای طول‌های متفاوتی هستند. در انتهای هر بند یک دستگیره قرار دارد و این بند‌ها قابل تنظیم می‌باشند. از بند‌ها برای انجام حرکات ورزشی استقامتی، تعادلی و تحرکی استفاده می‌شود. این حرکات ورزشی برای چربی سوزی، عضله‌سازی و نیز تعادل‌یابی بسیار مفید و مؤثر هستند. برای خرید لوازم تی آر ایکس بهتر است تنها به قیمت لوازم تی آر ایکس توجه نداشته باشید! برای داشتن یک انتخاب مناسب هنگام خرید به نکاتی که در ادامه توضیح داده می‌شود دقت کنید. 

نقاط لنگر: بند‌های مورد نیاز برای انجام این ورزش متفاوت هستند. برخی از آن‌ها یک نقطه لنگر دارند و برخی دیگر هم نیازمند داشتن دو نقطه لنگر هستند. به طور کلی بند‌هایی که دارای یک نقطه لنگر هستند آسان‌تر نصب می‌شوند و حرکات ورزشی مختلفی را می‌توانید با استفاده از آن‌ها انجام دهید. بند‌هایی که دارای دو لنگر برای نصب کردن در اصطلاح به دو نقطه برای لنگر انداختن نیاز دارند. حرکات ورزشی انجام شده با بند‌های دو لنگر در مقایسه با حرکاتی که با بند‌های یک لنگر قابل انجام هستند، گسترده‌تر است. بنابراین هنگام خرید اینترنتی لوازم trx به یک یا دو لنگر بودن آن توجه کنید. 

دستگیره‌ های بند تی آر ایکس: نکته مهم دیگر توجه به دستگیره‌های بند است. انتخاب دستگیره یک انتخاب سلیقه‌ای محسوب می‌شود و بیشتر به مهارت و سلیقه فرد بستگی دارد. دستگیره بند‌های تی آر ایکس دارای تنوع هستند و در مدل‌های مختلف تولید می‌شوند. برخی از افراد تمایل دارند تا از دستگیره‌های صاف و چوبی استفاده کنند. برخی دیگر هم دستگیره‌های لاستیکی را ترجیح می‌دهند. نکته بسیار مهم در انتخاب نوع دستگیره راحتی گرفتن آن است، زیرا برای انجام هر یک از حرکات تی آر ایکس لازم است تا از دستگیره بند‌ها استفاده کنید. بنابراین راحت بودن دستگیره و متناسب بودن طراحی آن از اهمیت بالایی برخوردار است. بند‌های مچی امکان انجام دادن حرکات بیشتری را برای فرد فراهم می‌کنند. اگر میخواهید مدل های کش بدنسازی را ببینید به شما پیشنهاد میشود به صفحه فروشگاه خرید کش بدنسازی مراجعه کنید.

قابلیت تنظیم بند: برای راحتی بیشتر بند‌های تی آر ایکس باید دارای قابلیت تنظیم شدن باشند. قابل تنظیم بودن بند‌ها از جمله عوامل مؤثر بر روی قیمت بند تی آر ایکس است. قابلیت تنظیم بند‌ها سبب می‌شود تا بتوان به راحتی با توجه به ارتفاع نقطه لنگر و همچنین فاصله از آن بند‌ها را تنظیم کرده و طول مناسب آن را پیدا کرد. قابل تنظیم بودن طول بند‌ها سبب می‌شود تا استفاده از آن محدودیتی نداشته باشد و تمامی افراد از جمله افراد کوتاه قد و افراد بلند قد بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. هنگام خرید توجه داشته باشید که بند‌ها از جنس مقاوم ساخته شده باشند. بند‌های ساخته شده از جنس نایلون معمولاً دوام و ماندگاری بیشتری دارند و در نقاطی که احتمال ساییدگی بند بیشتر است، تقویت شده‌اند. به همین دلیل برای مدت طولانی می‌توانید از بند استفاده کرده و حرکات ورزشی متنوعی را با استفاده از آن انجام دهید. قابلیت‌های این چنینی بر روی قیمت لوازم تی آر ایکس مؤثر است. 

امکانات اضافی: برخی از تولید‌کنندگان در بسته‌بندی همراه بند‌های تی آر ایکس امکانات اضافه‌ای قرار داده‌اند که این امکانات بر روی قیمت بند تی آر ایکس مؤثر است. از جمله امکانات اضافی بند می‌توان به دی وی دی تمرینی، مطالب آموزشی حرکات ورزشی مرتبط، کیف و پوستر‌های تبلیغاتی اشاره کرد. هنگام خرید اینترنتی لوازم trx بهتر است‌بندی را خریداری کنید که امکانات بیشتری داشته باشد. 

اگر میخواهید درمورد چرخ رولر اطلاعات بیشتری داشته باشید به شما پیشنهاد میکنیم به صفحه خرید چرخ رولر مراجعه کنید.

به عنوان سخن پایانی باید گفت در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد بند تی آر ایکس پرداختیم. دانستید که بند اصلی‌ترین ابزار برای انجام دادن حرکات ورزشی تی آر ایکس است. انجام این حرکات ورزشی مزایای بسیار زیادی برای بدن به همراه دارد که از آن جمله می‌توان به افزایش چربی سوزی و عضله‌سازی اشاره کرد. مزایای انجام این حرکات سبب شده تا افراد زیادی تمایل به انجام دادن طولانی مدت آن در محیط خانه داشته باشند. برای انجام حرکات تی آر ایکس در خانه نیاز است تا تجهیزات مورد نیاز برای انجام این حرکات را خریداری کرده و در محل مناسب نصب کنید. یکی از بهترین روش‌ها خرید اینترنتی تجهیزات تی آر ایکس از یک سایت معتبر و با سابقه است. سایت فروشگاه اسپرت با ما یک سایت معتبر بوده که تجهیزات ورزشی با کیفیت از جمله انواع مختلف بند تی آر ایکس را به ورزشکاران عرضه می‌کند. 

ادامه مطلب