مرتب سازی براساس

خرید تخته دارت از اسپرت با ما

 

دارت، یک بازی پرتابی مهیج است که علاقه‌مندان زیادی دارد. در این بازی موشک‌های کوچکی تحت عنوان تیر دارت به سمت هدف که یک صفحه است پرتاب می‌شود. دارت یک بازی رقابتی است که می‌توان آن را در جمع دوستان انجام داد.

بازی دارت در بریتانیا و اروپا محبوبیت بیشتری دارد و افراد زیادی علاقه‌مند به انجام آن هستند. دارت از جمله بازی‌هایی است که هیچ محدودیتی ندارد و تمامی افراد می‌توانند آن را انجام دهند. 

ادامه مطلب


بازی دارت حرفه‌ای بین دو نفر انجام می‌شود. در برخی موارد هم افراد به صورت تیمی این بازی را انجام می‌دهند که در این صورت به دو تیم نیاز دارید. دارت خود انواع مختلفی دارد که از آن جمله می‌توان به دارت آمریکایی، دارت صوتی، دارت تیر‌اندازی با کمان، دارت بال، کریکت و... اشاره کرد. جالب است بدانید بازی دارت از جمله بازی‌هایی است که به صورت سالانه در مسابقات قهرمانی انجام می‌شود. این مسابقات معمولاً در ایام سال نو و کریسمس برگزار می‌شوند. در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد تخته دارت و راهنمای خرید تخته دارت حرفه‌ ای می‌پردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با ما همراه باشید. 

 

تخته دارت

 

برای شروع بازی دارت مهم‌ترین ابزار تهیه تخته دارت و تیر‌های دارت است. انتخاب این ابزار در حرفه‌ای شدن شما نقش زیادی دارد. تخته دارت، یک تخته دایره‌ای شکل است که به 20 قسمت تقسیم می‌شود. هر یک از این قسمت‌های بیست‌گانه امتیازات خاص خود را دارند و بازیکنان باید سعی کنند قسمت‌هایی را هدف قرار دهند که برخورد تیر به آن‌ها امتیاز بیشتری را به همراه دارد. دور تخته دارت اعدادی نوشته شده است که این اعداد معمولاً به صورت تصادفی نوشته می‌شوند. 

اگر می خواهید مدل های بارفیکس را ببینید و همچنین از قیمت آن اطلاع داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه خرید بارفیکس مراجعه کنید.

 

در اطراف تخته دارت دو حلقه قرار دارد که امتیاز برخورد تیر دارت به این قسمت‌ها دو تا سه برابر بیشتر از امتیاز برخورد تیر به قسمت‌های سفید تخته دارت است. به طور دقیق‌تر باید گفت حلقه بیرونی صفحه دو برابر امتیاز بیشتری دارد و امتیاز حلقه داخلی سه برابر بیشتر است. 

 

در وسط تخته یک خال وجود دارد که خود دارای دو بخش است. این دو بخش را می‌توان به دو حلقه تشبیه کرد که حلقه درونی قرمز رنگ است و حلقه دیگر سبز رنگ می‌باشد. حلقه سبز رنگ دارای 25 امتیاز است و حلقه درونی هم 50 امتیاز دارد، به این حلقه دبل بول هم گفته می‌شود. دبل بول یکی از معیار‌هایی است که توجه به آن سبب نصب صحیح تخته دارت می‌شود. تخته باید در ارتفاعی نصب شود که دبل بود در ارتفاع 172 سانتی‌متری از سطح زمین قرار گیرد. 

اگر می خواهید مدل های ترازوی وزن کشی را ببینید و همچنین از قیمت های آن مطلع شوید به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه خرید ترازوی وزن کشی مراجعه کنید.
 

انتخاب تخته دارت با کیفیت

 

قبل از خرید تخته دارت و انتخاب تخته دارت ارزان بهتر است با ویژگی‌های تخته با کیفیت آشنا شده و با توجه به این خصوصیات اقدام به خرید تخته دارت حرفه‌ ای کنید. تنوع انواع تخته‌های موجود در بازار سبب شده تا برای خرید تخته دارت انتخاب‌های زیادی داشته باشید. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد راهنمای خرید تخته دارت با کیفیت می‌پردازیم. 

 

یکی از مهم‌ترین نکات، توجه به جنس تخته است. تخته از جنس‌های مختلفی تولید می‌شود که هر کدام قیمت و خصوصیات خاص خود را دارند. از جمله جنس‌های مورد استفاده برای تولید تخته می‌توان به الیاف گیاهی، طبیعی و الیاف پلاستیکی یا پارچه‌ای اشاره کرد. استفاده از تخته تهیه شده از الیاف طبیعی بهتر است و این تخته‌ها کیفیت و مقاومت بالاتری دارند. جنس تخته یکی از مهم‌ترین دلایل مؤثر بر روی قیمت‌گذاری تخته است. قیمت تخته دارت تهیه شده از الیاف طبیعی در مقایسه با تخته دارت ساخته شده از الیاف مصنوعی بیشتر است. 

اگر می خواهید مدل های توپ جیم بال را ببینید و همچنین از قیمت های آن باخبر باشید به شما پیشنهاد می شود به صفحه خرید توپ جیم بال مراجعه کنید.

 

یک طرفه یا دو طرفه بودن تخته یکی دیگر از موارد مهمی است که هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید. برخی از انواع تخته یک طرفه هستند، یعنی تنها یک طرف آن‌ها دارای تقسیم‌بندی‌های مربوط به بازی دارت است. مدل دیگر تخته‌ها دو طرفه هستند. این تخته‌ها در دو طرف خود دارای تقسیم‌بندی‌ها خاص بازی هستند. در نظر داشته باشید که بازی با هر طرف تخته امتیاز دهی خاص خود را دارد؛ بنابراین هنگام خرید با توجه به سلیقه و سطح خود در بازی می‌توانید تخته یک طرفه یا تخته دو طرفه خریداری کنید. 

 

مورد بعدی توجه به حلقه‌های قابل جدا شدن است. برخی از تخته‌ها دارای اعداد ثابت هستند، به این معنا که حلقه‌های عددی نوشته شده بر روی آن‌ها قابل جابه‌جایی نیست. برخی از تخته‌ها دارای قابلیتی هستند که می‌توان حلقه اعداد را جابه‌جا کرد. در مورد اهمیت توجه به این نکته لازم به توضیح می‌باشد که به دلیل امتیازات مختلف هر یک از قسمت‌های تخته برخی از قسمت‌ها که امتیازات بیشتری دارند، بیشتر مورد هدف قرار می‌گیرند. در نتیجه این بخش‌ها زودتر از سایر قسمت‌ها ساییده می‌شوند. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی و جلوگیری از سایش زود هنگام برخی از قسمت‌ها حلقه‌های قابل جدا شدن بر روی برخی از تخته‌ها تعبیه شده است.

 

به آسانی می‌توان اعداد تخته را بچرخانید تا بخش‌های مختلف تخته به یک میزان مورد هدف قرار بگیرند. استفاده از این قابلیت بسیار آسان است. تنها کافیست که حلقه را از تخته جدا کرده و تخته را بچرخانید و مجدد حلقه اعداد را وصل کنید. با این کار عمر تخته شما افزایش پیدا می‌کند. حلقه‌های قابل جدا شدن از دیگر عوامل مؤثر بر روی قیمت تخته دارت است. 

 

نوع عنکبوتی تخته از دیگر عوامل مؤثر بر روی کیفیت نهایی تخته است. عنکبوتی همان قسمتی از تخته است که بخش‌های امتیاز دهی را از یکدیگر جدا می‌کند. نوع عنکبوتی تخته نشان‌دهنده کیفیت این محصول می‌باشد. برخی از انواع تخته دارای سیم‌ها و منگنه‌های گرد هستند و برخی دیگر هم لبه‌های مثلثی نازک و بدون منگنه دارند. 

 

اگر قصد خرید تخته دارت ارزان و با کیفیت را دارید، بهترین انتخاب برای شما فروشگاه اسپرت با ما است. در این فروشگاه اینترنتی مدل‌های مختلف تخته دارت آماده فروش می‌باشد. هر یک از این مدل‌ها خصوصیات خاصی دارند که به طور دقیق در سایت آمده است. در نتیجه به راحتی می‌توانید توضیحات هر یک از انواع تخته دارت را مطالعه کرده و با توجه به سلیقه و سطح خود در بازی، مدل مورد نظر خود را خریداری کنید. خرید از فروشگاه اسپرت با ما تجربه یک خرید اینترنتی آسوده را برای شما به همراه دارد. 

ادامه مطلب