دنبال چه سایزی هستید؟
مرتب سازی براساس

خرید کفش ریباک از اسپرت با ما

 

برای اینکه بتوانید به خوبی بدوید، نیاز به یک جفت کتونی مناسب دارید، بدون کتونی مناسب ضرر‌های که دویدن به شما وارد می‌کند به مراتب بیشتر از سود‌های آن است.

آسیب‌هایی که یک کتونی ورزشی نامناسب به یک ورزشکار وارد می‌کند، عبارت است از پیچ خوردگی مچ پا، کشیدگی تاندون و. .. یک کتونی ورزشی به‌طور مستقیم بر عملکرد ورزشی ورزشکاران تأثیر مستقیم دارد و سلامتی او را هم تضمین می‌کند. کتونی‌های ورزشی مورد استقبال بسیاری از مردم قرار می‌گیرند و تقریباً می‌توان گفت که هر شخص حداقل یک جفت کتونی ورزشی برای خود دارد.

ادامه مطلب

صفحه 1 از 5


این تقاضای زیاد سبب شده است که بسیاری از شرکت‌ها به سراغ تولید این کتونی‌های بروند. یکی از برند‌های معروف در زمینه تولید کتونی ورزشی با کیفیت، ریباک است، کفش ریباک به سبب کیفیت بالا ساخت و زیبایی خیره‌کننده مورد توجه و استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته‌اند. 

 

تاریخچه برند ریباک

 

برند ریباک (Reebok) یک برند آمریکایی است که در زمینه تولید کفش‌های ورزشی، پوشاک و لوازم ورزشی فعال است. این شرکت آمریکایی در سال 1895 توسط جی دبلیو فاستر با نام جی دبلیو فاستر‌اند سانز در شهر بولتون راه‌اندازی شد، اما در سال 1958 نوه‌های جی دبلیو فاستر نام این شرکت را به ریباک تغییر دارند که این نام از تلفظ آفریقایی کلمه rhebok به معنی غزال گرفته شده است. در حال حاضر شرکت ریباک یکی از زیر مجموعه‌های شرکت آدیداس یه شمار می‌رود و دفتر مرکزی این برند معروف تولید‌کننده لوازم ورزشی نیز در شهر کانتون، ماساچوست ایالات متحده آمریکا قرار گرفته است. شرکت ریباک از زمان تأسیس خود تا به همین امروز در زمینه تولید کفش‌های ورزشی با کیفیت برای مردان و زنان مشغول فعالیت بوده است و این شرکت همواره در زمینه تولید کتونی‌های ورزشی پیشتاز بوده است. 

 

انواع کفش ریباک

 

اگر قصد خرید کفش ریباک را دارید، بهتر است تا قبل از خرید با انواع کفش‌های که توسط این برند معروف و خوشنام تولید می‌شود، آشنا شوید. 

 

 • کفش ریباک مخصوص ورزش: 

 

همان‌طور که از نام این کفش ریباک مشخص است این کفش‌ها مخصوص دویدن هستند. شما با خرید یک جفت کفش ریباک مخصوص ورزش می‌تواند با بالاترین عملکرد فعالیت‌های ورزشی خود را انجام دهید. از جمله مهمترین انواع کفش ریباک ورزشی می‌توان به کفش‌های مخصوص بوکس، کیک بوکسینگ، رانینگ، تریل رانینگ، یوگا و. . اشاره کرد. برای دیدن مدل های کفش بسکتبال نایک پیشنهاد می شود به صفحه فروشگاه خرید کفش بسکتبال نایک مراجعه کنید.

 

 • کفش ریباک کلاسیک: 

 

این کفش‌های ظاهری بسیار زیبا و کلاسیک دارند و همیشه مد هستند، اگر می‌خواهید در یک مجلس مانند الماس درخشان باشید به شما پیشنهاد می‌شود تا یک جفت کفش ریباک کلاسیک بپوشید و در مجلس حاضر شوید. 

 

در خرید کفش ریباک به چه نکاتی باید توجه کرد

 

در هنگ خرید کفش ریباک مخصوص ورزش باید به نکات زیادی توجه داشت، از جمله مهمتری نکاتی که در هنگام کفش ریباک اصل باید به آن توجه داشت؛ می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد. 

 • اولین نکته‌ای که در هنگام خرید کفش ریباک باید به آن توجه ویژه‌ای داشت، میزان نرمی و راحتی کفش ریباک است. کفش‌های ریباک از جمله نرم‌ترین و راحت‌ترین کتونی‌های موجود در بازار است و شما با پوشیدن کفش ریباک احساس خوب را به پا‌های خود هدیه می‌دهید. در بازار کفش‌های ریباک در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف موجود هستند، قبل از خرید کفش ریباک آن‌ها را بپوشید و چند قدمی راه بروید، روی پنجه پای خود بایستید و چند باری هم بالا و پایین بپرید؛ اگر در هنگام انجام این فعالیت‌ها همچنان احساس راحتی کردید، آن‌ها را خریداری کنید در غیر اینصورت از خرید خود منصرف شوید. 

 

 • کفش ورزشی ریباک که مخصوص انجام فعالیت‌های ورزشی است، باید دقیقاً فیکس پای شما باشد. اگر کفش ریباک ورزشی شما برای پای شما بزرگ باشد، مشکلاتی زیادی نظیر کشیدگی تاندون، پیچ خوردگی و شکستگی مچ پا برای شما به وجود می‌آید. در صورت تنگ بودن کفش ریباک خریداری شده توسط شما به پا‌های شما در هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی فشار مضاعف وارد می‌شود که این موضوع نیز باعث خستگی زود شما در هنگام ورزش، کبودی ناخن و پا‌های شما می‌شود. برای دیدن مدل های کفش فوتبال پیشنهاد می شود به صفحه فروشگاه خرید کفش فوتبال مراجعه کنید.

 

 • بالشتک کفش ریباک ورزشی یکی دیگر از مواردی است که در هنگام خرید کتونی باید به آن توجه داشت. 

 

 • در هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی به خصوص دویدن پنجه‌های پای شما به‌طور مداوم مدام در حال باز و بسته شدن هستند و به همین دلیل کتونی که توسط شما برای ورزش پوشیده می‌شود باید از انعطاف‌پذیری بسیاری بالایی برخوردار باشد. اگر کفش ریباکی که توسط شما خریداری شده است، انعطاف‌پذیری کمی داشته باشد در هنگام دویدن حرکات شما را محدود می‌کند و عملکرد ورزشی شما را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد. 

 

 • کفشی که شما به عنوان کفش ورزشی به پا دارید باید دارای وزن کم باشد، کتونی سنگین حرکات یک ورزشکار را کند می‌کند و آن‌ها را زود خسته می‌کند. در هنگام خرید کفش ریباک اصل به وزن آن توجه کنید. هر چه وزن کتونی سبک‌تر باشد، برای انجام فعالیت‌های ورزشی مناسب‌تر است. 

 

 • برخی از افراد عادت دارند که در تاریکی شب و در کنار خیابان بدوند، تشخیص این افراد برای راننده‌ها بسیار سخت است و ممکن است خدایی نکرده، مشکلی برای دونده به‌وجود آید به شما توصیه می‌کنیم که اگر عادت دویدن در تاریکی را دارید، حتماً به نوار شبرنگ توجه کنید. 

 

 • جنس کفش ریباک تأثیر مستقیمی در قیمت کفش ریباک است. کتونی‌های ریباک در جنس‌های مختلف چرم، چرم جیر، کرباس و. . تولید و به بازار عرضه می‌شوند. اگر عادت دارید که کتونی‌های خود را به سرعت پاره کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از کتونی‌های ورزشی چرم استفاده کنید. 

 

 • کفش ریباک ورزشی باید تنفس‌پذیری بالایی داشته باشد، در صورتیکه کفش ورزشی شما تنفس‌پذیری خوبی نداشته باشد، به سرعت دمای پای شما بالا می‌رود و خستگی به سراغ شما خواهد آمد. 

 

 • زیره کتونی ریباک باید منعطف و دارای شیار‌های زیاد و منظم باشد. شیار‌های زیاد تعادل ورزشکار را در محیط‌های لغزنده حفظ می‌کند. 

 

در بازار نمونه‌های فیک از کفش ریباک وجود دارد که تشخیص آن‌ها از نمونه‌های اصل کاری دشوار است. برای تشخیص نمونه‌های اصل از بدل بهتر است به جزئیات توجه کنید. کف کفش مردانه ریباک اصل بسیار منعطف است، لوگوی ریباک در قسمت زبانه دوخته شده است، بند کفش ریباک اصل بسیار باکیفیت است و در نهایت باید بدانید که جعبه کفش ریباک بسیار با کیفیت است و این برند کفش‌های خود را در بسته‌های زیبا به آن‌ها تحویل می‌دهد نمونه‌های فیک کفش ریباک در بازار بسیار موجود هستند به شما پیشنهاد می‌کنیم با صرف هزینه‌های بیشتر یک جفت کفش اصل ریباک برای خود تهیه کنید تا سلامتی خود را تضمین کنید. 

اگر به دنبال خرید کفش ریباک اصل هستید، باید به سراغ نمایندگی‌های معتبر فروش کتونی برید. در بازار فروشگاه‌های حضوری و آنلاین زیادی وجود دارد که شما می‌توانید، نسبت به خرید کتونی از این فروشگاه‌ها اقدام کنید. یکی از این مراکز فروش معتبر آنلاین سایت فروش اینترنتی اسپرت باما است. تمامی کتونی‌های عرضه شده در این سایت دارای کیفیت بالا هستند، علاوه بر کیفیت زیبای و تنوع این کفش‌های ورزشی به حدی زیاد است که هر شخص و سلیقه‌ای را می‌تواند از خرید راضی نگه دارد. برای دیدن مدل های کفش فوتسال پیشنهاد می شود به صفحه فروشگاه خرید کفش فوتسال مراجعه کنید.
 

ادامه مطلب