زیباترین لباس تیم های فوتبال در جام جهانی 2018 :

جام جهانی فوتبال یکی از بزرگترین رویداد های ورزشی در جهان می باشد. در سال 2018 این رویداد بزرگ ورزشی در کشور روسیه برگزار شد که در این مسابقات 32 تیم از سراسر جهان شرکت داشتند و در هشت گروه 4 تیمه با هم به رقابت پرداختند. بعضی از تیم ها با لباس های زیبا و با کیفیت ظاهر شدند و لباس بعضی تیم ها هم تعریف چندانی نداشت.

در این قسمت از مقاله 10 تا از زیباترین لباس تیم های فوتبال در جام جهانی 2018  را به شما دوستان عزیز معرفی می کنیم. این لباس ها می توانند بهترین گزینه برای خرید لباس تیم ملی محبوب شما باشند.

 1. لباس تیم ملی آلمان 

لباس تیم ملی المان

برند لباس: آدیداس

مدافع عنوان قهرمانی در این دوره از مسابقات با لباسی با طرح محبوب لباس تیم ملی آلمان در سال 1990 ظاهر شد البته برخلاف لباس 1990 که طرح با رنگ پرچم آلمان بود در این لباس جدید طرح روی سینه به رنگ سیاه و خاکستری طراحی شده است. همچنین کاپ طلای جام جهانی قبل هم وسط لباس تیم ملی آلمان تعبیه شده بود.

 1. لباس تیم ملی کلمبیا

لباس تیم ملی کلمبیا

برند لباس: آدیداس

طراحی لباس اول(home) تیم کلمبیا از لباس این تیم در دهه 90 میلادی الهام گرفته شده است. در این پیراهن از رنگ های زرد و قرمز و آبی که رنگ پرچم کلمبیا هستند استفاده شده است.

لباس دوم (away) تیم ملی کلمبیا به رنگ آبی می باشد و طرح گرافیکی روی آن بر گرفته از شالی می باشد که کلمبیایی ها در موقعیت های خاصی می پوشند.

 1. لباس تیم ملی ژاپن

لباس تیم ملی ژاپن
برند لباس: آدیداس

پیراهن تیم ملی ژاپن مدرن شده پیراهن این تیم در سال 1991 می باشد. رنگ آبی تیره و روشن و خط هایی که در جلوی پیراهن طراحی شده اشاره به لباس و زره سامورایی ها دارد.

 

 

 1. لباس تیم ملی اسپانیا

لباس تیم ملی اسپانیا
برند لباس: آدیداس

لباس اول اسپانیایی ها لباسی هست که آن ها در جام جهانی 1994 آمریکا می پوشیدند. شکل های لوزی مانند روی لباس به رنگ های قرمز و آبی و زرد فقط یک طرح ساده نیست بلکه نشان دهنده بازی تک ضرب بازیکنان تیم ملی اسپانیاست.

 

 1. لباس تیم ملی انگلیس

لباس تیم ملی انگلیس

برند لباس: نایکی

شرکت نایکی برای دومین بار در این جام جهانی هم طراحی لباس تیم ملی انگلیس را بر عهده گرفت. لباس اول این تیم به رنگ سفید است و لباس دوم به رنگ قرمز می باشد که بر روی آن یک صلیب قرمز تیره طراحی شده است.

 

 1. لباس تیم ملی آرژانتین

لباس تیم ملی آرژانتین

برند لباس: آدیداس

طراحی لباس اول تیم آرژانتین همان طرحی است که سال ها تیم آرژانتین با آن بازی کرده است، خط های آبی روشن راه راه و دو ستاره ای که بر روی آرم لباس قرار گرفته نشانه دو بار قهرمانی آرژانتین در جام جهانی می باشد.

لباس دوم تیم آرژانتین بهترین لباس آن هاست. تیم آرژانتین برای اولین بار در تاریخ این کشور قرار است لباس رنگ سیاه بپوشد. لباس دوم آرژانتین کاملا از لباس دوم قبلی آدیداس متفاوت است.

 1. لباس تیم ملی پرتغال
  لباس تیم ملی پرتغال

برند لباس: نایکی

پرتغالی ها بعد از قهرمانی در یورو 2016 راهی روسیه شدند. لباس اول تیم پرتغال زرشکی رنگ هست و شماره های بازیکنان در زیر لوگوی نایکی و با رنگ طلایی حک شده است.

لباس دوم این تیم به رنگ سفید می باشد و خط های سبز رنگی بر روی آن طراحی کرده اند.

 

 1. لباس تیم ملی فرانسه

لباس تیم ملی فرانسه
برند لباس: نایکی

لباس اول فرانسه از بالا به پایین سه رنگ را نشان می دهد و یقه آن دارای یک دکمه می باشد. لباس دوم فرانسه شبیه پرچمش نیست. در تلویزیون لباس دوم فرانسه سفید به نظر می رسد ولی اگر نزدیکتر نگاه کنیم الگوهای آبی و قرمز فوق العاده جالبی را می بینیم که بر روی پیراهن طراحی شده است.

لباس تیم ملی فرانسه یکی از زیباترین لباس های جام جهانی 2018 بوده و فکر می کنم با قهرمانی تیم ملی فرانسه در این جام جهانی خیلی ها علاقه به خرید لباس تیم ملی فرانسه داشته باشند.

 

 1. لباس تیم ملی مکزیک

لباس تیم ملی مکزیک

برند لباس: آدیداس

لباس اول تیم ملی مکزیک به رنگ سبز می باشد که در کناره های آن طراحی های گرافیکی کار شده است. و به همراه شورت سفید پوشیده می شود.

لباس دوم مکزیک شامل رنگ های پرچم مکزیک است و دو خط پر رنگ سبز و قرمز از وسط لباس کشیده شده است.

 

 1. لباس تیم ملی نیجریه

لباس تیم ملی نیجریه

برند لباس: نایکی

در نهایت می رسیم به زیباترین لباس جام جهانی 2018 که متعلق به تیم نیجریه می باشد و توسط کمپانی نایکی طراحی شده است. این لباس در ظرف سه دقیقه 3 میلیون پیش فروش داشته!!

طراحی لباس اول نیجریه از لباس این تیمدر سال 1994 الهام گرفته شده و به سبک بال های عقاب طراحی شده است. لباس دوم تیم نیجریه هم کاملا سبز رنگ می باشد.

 

 

لباس های جدید محبوب ترین تیم های باشگاهی اروپایی فصل 2018

در این قسمت از مقاله به معرفی لباس های طراحی شده چند تا از لباس های جدید محبوب ترین تیم های باشگاهی اروپایی فصل 2018 می پردازیم تا شما دوستان عزیز بتوانید با دقت بیشتر و اطلاعات کاملتری خرید اینترنتی لباس تیم باشگاهی محبوب خودتان را انجام دهید.

لباس تیم بارسلونا(Barcelona)

لباس تیم بارسلونا(Barcelona)

برند لباس: نایکی

لباس اول-Home : لباس جدید بارسلونا به صورت نوارهای آبی و اناری طراحی شده است که این نوارها به تعداد مناطق شهر بارسلونا ده عدد می باشند.

لباس دوم- Away : لباس جدید خارج از خانه بارسلونا برای فصل 2018-19 از لباس این تیم در فصل 2005-06 الهام گرفته شده که در آن سال با بازیکنانی مثل رونالدینهو، دکو و ساموئل اتوئو قهرمان جام باشگاه های اروپا شدند. این لباس به رنگ زرد می باشد.

لباس تیم بارسلونا(Barcelona) دوم

لباس سوم- Third : لباس سوم بارسلونا به رنگ صورتی طراحی شده که در وسط آن به صورت کاملا خلاقانه نقشه هوایی یارسلونا کار شده است.

لباس تیم بارسلونا(Barcelona) سوم

امیدوارم با این توضیحات در خرید لباس های بارسلونا به شما کمک کرده باشم.

 

لباس تیم رئال مادرید(Real Madrid)

لباس تیم رئال مادرید(Real Madrid)

برند لباس: آدیداس

لباس اول-Home : لباس فصل جدید رئال مادرید به رنگ سفید می باشد و دارای یقه دکمه دار است viagra générique prix. نماد کاپ قهرمانی سال گذشته رئال مادرید هم بر روی پیراهن این تیم تعبیه شده است.

 

لباس دوم- Away : لباس خارج از خانه رئال مادرید نسبت به سال گذشته تغییر چندانی نکرده است. رنگ اصلی آن سیاه متالیک هست و همانند لباس خانگی رئال مادرید نماد کاپ قهرمانی بر روی لباس قرار داده شده است.

لباس تیم رئال مادرید(Real Madrid) دوم

لباس سوم- Third : لباس سوم تیم رئال مادرید برای فصل 2018-19 توسط کریم بنزما معرفی شد. این لباس به رنگ نارنجی آتشین می باشد.

لباس تیم رئال مادرید(Real Madrid) سوم

رئال همانند بارسلونا یکی از تیم های پر طرفدار در ایران میباشد

 

لباس تیم منچستر یونایتد(Manchester United)

لباس تیم منچستر یونایتد(Manchester United)

برند لباس: آدیداس

لباس اول-Home : لباس اول منچستر یونایتد به رنگ قرمز می باشد و بر روی شانه های آن نوارهای سیاه طراحی شده است.

لباس دوم- Away : لباس دوم منچستر یونایتد به رنگ صورتی طراحی شده است و شیاطین سرخ برای اولین بار در بازی های خارج از خانه رنگ صورتی خواهند پوشید.

 لباس تیم منچستر یونایتد(Manchester United) دوم

لباس سوم- Third : لباس سوم منچستر یونایتد الهام گرفته از لباس آبی مایل به ارغوانی یا آبی سلطنتی(royal blue) می باشد که با این لباس تیم منچستر توانست قهرمان کاپ اروپا در سال 1968 شود.

لباس تیم منچستر یونایتد(Manchester United) سوم

امیدوارم با این توضیحات در خرید لباس های منچستر یونایتد به شما کمک کرده باشم.

 

لباس تیم یوونتوس(Juventus)

لباس تیم یوونتوس(Juventus)

برند لباس: آدیداس

لباس اول-Home : لباس جدید یوونتوس برای فصل جدید 2018-19 توسط کمپانی آدیداس طراحی شده است و نسبت به فصل های قبل نوارهای عمودی آن ضخیم تر شده اند.

 لباس دوم- Away : لباس دوم تیم یوونتوس خیلی خوش پوش و خوش استیل طراحی شده و هم برای پوشیدن در استادیوم و هم خیابان مناسب می باشد. این پیراهن به رنگ ماشی است.

دوم لباس تیم یوونتوس(Juventus) دوم

لباس سوم- Third : به دنبال قرارداد بستن کریستین رونالدو، تیم یوونتوس پیراهن سوم خودش را معرفی کرد. این پیراهن به رنگ خاکستری تیره می باشد. لباس سوم تیم یوونتوس با همکاری شرکت آدیداس به منظور حمایت از پایان دادن به ایجاد زباله های دریایی به طور کامل از پلاستیک های جمع آوری شده از سطح اقیانوس ها تولید شده است.

لباس تیم یوونتوس(Juventus)3

یونتوس سومین باشگاه قدیمی فوتبال ایتالیا بعد از جنوا و ادینزه  می باشد . یونتوس بجز فصل 2006 – 2007 تمامی تاریخ فوتبال خود را در بالاترین سطح فوتبال ایتالیا یعنی سری آ حضور داشته است.  باشگاه فوتبال تورینی توسط چند دانشجو با نام ورزشی یونتوس ذر سال 1897 بنیانگزاری شد و از سال 1923 توسط خانواده آنیلی اداره میشود.

لباس تیم اینتر(Inter)

لباس تیم اینتر(Inter)

برند لباس: نایکی

لباس اول-Home : لباس جدید اینتر تقریبا همان طراحی همیشگی را دارد. نوارهای عمودی آبی و مشکی و همچنین آستین هایی با رنگ مشکی.

لباس دوم- Away : لباس دوم اینتر به رنگی سفید می باشد و دارای طراحی بسیار شیک و زیبایی است.

لباس تیم اینتر(Inter)2

لباس سوم- Third : لباس سوم اینتر به رنگ خاکستری روشن می باشد که به صورت کاملا خلاقانه در وسط آن نماد شهر میلان یعنی صلیب سینت جورج کار شده است.

لباس تیم اینتر(Inter)3

یکی از بنیان‌گذاران باشگاه اینتر، یک نقاش به نام جورجیو موجیانی،در سال ۱۹۰۸ آرم باشگاه را طراحی کرد. از زمان تأسیس باشگاه رنگ‌های آبی و مشکی رنگ‌های لباس تیم اینتر را تشکیل می‌دادند؛ رنگ آبی به نشانه آسمان و رنگ مشکی به نشانه شب.هم چنین مانند اغلب باشگاه‌های ایتالیا که از حیوانات در آرم باشگاه استفاده می‌کردند، مار به عنوان نماد این باشگاه بزرگ شهر میلان برگزیده شد. به غیر از یک دوره چند ساله در خلال جنگ جهانی دوم، در دوره‌ای که ایتالیا تحت سیطره فاشیست‌ها بود باشگاه مجبور شد با اتحاد Union Sporeva Milanese ادغام شود و به Società Sportiva Ambrosiana تغییر نام داد. این تیم در طول این مدت پیراهن سفید با یک صلیب قرمز که روی آن قرار گرفته بود را پوشید.همواره اینتر با لباس‌های آبی با رگه‌های مشکی در میادین حاضر شده که از همین رو به آن‌ها «Nerazzuri» به معنی آبی مشکی‌ها لقب داده‌اند. طرح لباس از پرچم و نشان ملی شهر میلان الهام گرفته شده‌است.

لباس تیم بایرن مونیخ(Bayern Munich)

لباس تیم بایرن مونیخ(Bayern Munich)

برند لباس: آدیداس

لباس اول-Home : قهرمان بوندسلیگا در فصل جدید نیز  همانند گذشته با پیراهن و شورت ورزشی قرمز رنگ در مسابقات خانگی شرکت خواهد کرد.

لباس بعدی  بایر مونیخ نیز همانند لباس سوم یوونتوس با همکاری کمپانی آدیداس از بازیافت زباله های پلاستیکی سطح اقیانوس ها تولید شده است. این لباس یه رنگ خاکستری و آبی تیره طراحی شده است.

لباس تیم بایرن مونیخ(Bayern Munich)2

بایرن مونیخ از پرطرفدار ترین تمیم های المانی در ایران نیز میباشد امیدوارم لباس بایرن مونیخ رو دوست داشته باشید و گالری تصاویر لباس های موجود این باشگاه رو در

فروشگاه اسپرت باما مشاهده نمایید

 

خرید بند تی ار ایکس

خرید بند تی ار ایکس به منظور انجام تمرینات ورزشی TRX خرید بند تی آر ایکس الزامی است. استفاده از بند TRX مناسب علاوه بر اینکه منجر به انجام تمرینات ورزشی استاندارد خواهد شد، ایمنی ورزشکار را نیز تضمین می‌کنند. چنانچه به ورزش TRX علاقه‌مند هستید، لازم است بدانید که...

آموزش تی ار ایکس

آموزش ورزش تی ار ایکس آموزش تی ار ایکس از راه‌های مختلفی امکان‌پذیر است. این ورزش یکی از بهترین تمرینات ورزشی برای آمادگی جسمانی در همه سطوح ورزشی است. اگرچه ورزش TRX توسط نیروی دریایی مورد استفاده قرار می‌گرفت اما با توجه به مزایای بسیاری که این ورزش دارد، ورزشکاران...

تمرینات تی آر ایکس

تمرینات تی آر ایکس ورزش تی آر ایکس ورزش دریانوردان آمریکایی بود. این رشته ورزشی هسته مرکزی بدن را درگیر و به این ترتیب استقامت و توان عمومی بدن را به شدت افزایش می‌دهد. دو عامل در تمرینات تی آر ایکس راهگشای شما هستند. نخست نیروی جاذبه و سپس وزن بدن. به منظور انجام...

خرید کفش کتانی مردانه ارزان

با توجه به شرایط کنونی یکی از سوالات زیادی که میشه و خیلی از ما ها دنبال ان هستیم خرید ملزومات ارزان هست. مثل خرید کفش ارزان . اما ایا امکان این وجود دارد که باز هم بتوان محصول ارزانی رو تهیه و خرید کرد ؟ ایا خرید محصول ارزان آن هم کفش که برای سلامتی و راحتی اهمیت...

کامل ترین راهنمای خرید کفش بسکتبال : بهترین کتانی های بسکتبال 2018

خرید و استفاده از کفش مناسب در بازی بسکتبال می تواند خیلی تاثیر گذار باشد. کفش های مخصوص بسکتبال می توانند از فشار های وارده در هنگام برش توپ(cutting)، پریدن(jumping)، دریبل(dribbling) و دویدن(running) که در هنگام بازی بسکتبال بر پا وارد می شوند جلوگیری کنند.

کتونی یا کتانی : خرید کتانی از فروشگاه انلاین

منظور از کفش کتونی ، کفشی است ک به طور خاص برای پیاده روی و ورزش طراحی شده است ، اما امروزه به طور وسیع در مورد استفاده مردم میباشد . در حال حاضر کتونی در صنعت مد نقش موثر و ویژه ای دارد. خیلی ها کتونی را با نام کفش رانینگ ، کفش پیاده روی ، یا...

زیباترین و محبوب ترین لباس تیمی سال 2018

زیباترین لباس تیم های فوتبال در جام جهانی 2018 : جام جهانی فوتبال یکی از بزرگترین رویداد های ورزشی در جهان می باشد. در سال 2018 این رویداد بزرگ ورزشی در کشور روسیه برگزار شد که در این مسابقات 32 تیم از سراسر جهان شرکت داشتند و در هشت گروه 4...

16 نکته خرید لباس ورزشی

فرق لباس نسخه بازیکن با لباس نسخه هوادار تولید کنندگان لباس ورزشی معمولا به خاطر اینکه لباس مورد استفاده بازیکنان قیمت بالایی دارد، لباسی مخصوص هواداران طراحی می کنند که با حذف بعضی جزئیات در لباس بازیکنان که خیلی هم برای استفاده هواداران ضروری نیست و با حفظ کیفیت ،...

راهنمای خرید و انتخاب تیشرت ورزشی و فرق لباس باشگاهی بازیکن با لباس باشگاهی هوادار

با استفاده از تجهیزات و لباس های مناسب می توانیم از بروز آسیب های جدی و صدمات بدنی جلوگیری کنیم. پوشیدن لباس های مناسب باعث تحرک بهتر و آزادی عمل بیشتری می شود. لباس مناسب باعث افزایش اعتماد به نفس می شود مخصوصا هنگامی که لباس تیم محبوبمان را می پوشیم....

با ما در تماس باشید

02166734287
شنبه تا چهار شنبه ساعت 10:30 الی 20:00
09391006813
شنبه تا چهار شنبه ساعت 10:30 الی 20:00
09124374597
شنبه تا چهار شنبه ساعت 10:30 الی 20:00